پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 14:49

آئین گرامیداشت جان باختگان حادثه هواپیما در دانشگاه تبریز برگزار شد

01:002400

آئین گرامیداشت جان باختگان حادثه غمبار سانحه هوایی در مسجد دانشگاه تبریز و با حضور استادان، کارمندان و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، حجت الاسلام رحیم همزبان استاد دانشگاه تبریز در این مراسم ضمن تسلیت حوادث اخیر و با اشاره به فرارسیدن سالگرد حمله هوایی رژیم بعثی به دانشگاه تبریز در ۲۷ دی ماه، به جایگاه صبر در دین اسلام اشاره کرد و افزود: در راه جهاد باید ضربات جنگ را تحمل کرد و مصداق آن شهید سپهبد سلیمانی است.

وی گفت: برای رسیدن به نتایج مطلوب باید رنج دید و تحمل کرد، زمین اگر تیغ شخم را تحمل نکند نمی‌تواند بارور شود و باید در برابر مصائب، صبر و بردباری به خرج داد و ما مسلمانان و مومنان اعتقاد داریم خدایی که بر جهان حاکم است، حکیم و داناست.

حجت الاسلام همزبان در ادامه به جان باختگان سانحه هوایی اشاره کرد و گفت: آمریکا از روی دشمنی، فضایی ایجاد کرد که باعث بروز این اشتباه شد.

وی افزود: صبر در برابر قضای پروردگار، زیباست و زیباتر از آن رسیدن به مرحله‌ی رضا در برابر قضای الهی‌ست و ان شاء الله بازماندگان این حوادث و ملت عزیز ایران در برابر این قضای الهی به مقام رضا برسند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2330

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند