پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۹ / ۰۷ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 21:31

آیفون‌های دارای صفحه نمایش 120 هرتزی عرضه نمی شود

01:153410

زمانی که شرکت اپل از صفحه نمایش‌های 120 هرتزی برای آیپد پرو استفاده کرد، بسیاری از کاربران و متخصصان انتظار داشتند که شرکت اپل از این صفحه نمایش قدرتمند و جذاب برای آیفون‌های خودش هم استفاده کند ولی احتمال دارد که مدتی نتوانیم شاهد عرضه گوشی‌های آیفون با صفحه نمایش 120 هرتزی به بازار باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از اوبرگیزمو، علیرغم انتظارها برای رونمایی امسال از آیفون‌های دارای صفحه نمایش 120 هرتزی، چندی بعد شایعه‌ای منتشر شد و نشان داد که بعید است اپل امسال چنین آیفون‌هایی به بازار عرضه کند.

شرکت اپل قصد ندارد که تا دو سال آینده از صفحه نمایش 120 هرتزی در آیفون‌های خودش استفاده کند.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که آیفون 12 مانند آیفون‌های سال 2021  قرار نیست که از صفحه نمایش 120 هرتزی بهره ببرد و بر اساس این خبرها زودترین زمانی که می‌توانیم انتظار چنین آیفونی داشته باشیم سال 2022 است.

در حال حاضر می‌توان گفت که گوشی‌های هوشمند از نظر عملکرد و کارایی به نقطه اوج خودشان رسیده‌اند،از این رو سازندگان گوشی هوشمند دارند تلاش می‌کنند راهی پیدا کنند که محصولات خودشان را جذاب و جدید جلوه دهند که یکی از راه‌های جذاب جلوه دادن گوشی‌های هوشمند، افزایش نرخ به‌روزرسانی یا نوسازی صفحه نمایش است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4669

1102 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند