پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۹ / ۰۷ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 21:48

ابتلا ژاوی به کرونا/ امباپه مصدوم شد

02:002690

ژاوی، اسطوره باشگاه بارسلونا و سرمربی السد قطر، به کرونا مبتلا شد و کیلیان امباپه در فینال جام حذفی فرانسه دچار مصدومیت شدید شد به طوری که ممکن است به بازی های لیگ قهرمانان اروپا نرسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، قطر یکی از کشورهایی است که کمترین میزان تلفات به علت ابتدا به کرونا را داشته و از 108 هزار نفری که به این ویروس مبتلا شدند، تنها 164 نفر جان خود را از دست داده اند و 105 هزار نفر هم بهبود پیدا کرده اند.

اکنون ژاوی که از سال قبل هدایت السد را برعهده دارد، هم اعلام کرد که به این ویروس مبتلا شده و در قرنطینه به سر می برد. وی در توئیترش نوشت:« چند روز قبل و بعد از پشت سر گذاشتن پروتکل های فدراسیون فوتبال قطر، تست کرونای من مثبت شد. خوشبختانه حالم خوب است ولی هنوز در قرنطینه هستم تا کاملا بهبود پیدا کنم. وقتی بخش درمانی اجازه بدهد، مشتاقم تا به زندگی روزمره و کارم برگردم».

مصدومیت شدید کیلیان امباپه


طبق گزارش رسانه های فرانسوی احتمال رسیدن کیلیان امباپه به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بسیار اندک پیش بینی می شود.

شب گذشته دقیقه 30 بازی فینال جام حذفی فرانسه بین پی اس جی و سنت اتین اتفاق ناگواری برای کیلیان امباپه رخ داد، ستاره 21 ساله پی اس جی با خطای شدید لوییک پرین سرنگون شد و دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد.

امباپه که از ناحیه مچ پا مصدوم شده بود، با چشمانی اشک بار زمین را ترک کرد و در انتهای بازی با عصا در جشن قهرمانی تیمش حاضر شد.

طبق این گزارش امباپه در مراسم دریافت مدال از دست رئیس جمهور فرانسه، «امانوئل ماکرون»، به وی گفته است که مچ پایش ترک برداشته ولی دچار شکستگی نشده است. دسفارژ ادعا کرده است همین مصدومیت موجب خواهد شد او نتواند پی اس جی را در لیگ قهرمانان همراهی کند که قطعا خبر بدی برای پاریسی ها خواهد بود.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4447

1102 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند