پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 14:25

اجازه توقف طرح های عمرانی را نداده‌ایم

01:29290

استاندار آذربایجان‌شرقی در مراسم بهره‌برداری از فازهای دو، سه و چهار بزرگراه خواجه-ورزقان، با اشاره به اجرای همزمان و بی‌وقفه ۲۴ طرح در حوزه راه‌سازی استان، گفت: تمام تلاش خود را برای تسریع در بهره‌برداری از طرح های نیمه‌ تمام استان به کار بسته‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، محمدرضا پورمحمدی راه و جاده را از جمله عوامل موثر در توسعه دانست و  اظهار داشت: در سایه تلاش شبانه‌روزی پیمانکاران و مجریان، توانستیم ۴۸ کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان را همزمان با دهه فجر به مردم استان تقدیم کنیم.

وی افزود: امیدوارم باقی‌مانده این طرح مهم در قالب دو فاز یک و پنج در سال آینده به بهره‌برداری برسد.
پورمحمدی با اشاره به پیش‌بینی ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل تمام فازهای این طرح، یادآور شد: تاکنون بیش از ۳۲۰ میلیارد تومان برای بهره‌برداری از این طرح سرمایه‌گذاری شده و باقی‌مانده اعتبار مورد نیاز هم با مشارکت مجتمع مس آذربایجان تامین می‌شود.
استاندار آذربایجان‌شرقی با ابراز رضایت از فعالیت‌های عمرانی اجرا شده و در حال اجرای استان، گفت: به‌رغم تنگناهای مالی و فشارهای اقتصادی ناشی از شرایط تحریم، ۲۴ طرح راهسازی در استان به صورت همزمان اجرا می‌شود و حتی اجازه نداده‌ایم یک مورد از این طرح‌ها تعطیل شود.
پورمحمدی تصریح کرد: به جرأت اعلام می‌کنیم که اجرای این طرح‌ها، آذربایجان‌شرقی را به یک کارگاه بزرگ عمرانی و راه‌سازی تبدیل کرده است.
سعد محمدی، مدیرعامل شرکت صنایع ملی مس ایران نیز در این مراسم از آمادگی کامل این شرکت برای تامین منابع مالی مورد برای تکمیل فازهای یک و پنج طرح بزرگراه خواجه- ورزقان خبر داد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2697

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند