پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۳۰ / ۱۰ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 12:51

از ۳ طرح در شهرک خاوران بهره برداری خواهد شد

01:12300

سه طرح عمرانی و خدماتی در شهرک خاوران همزمان با هفته دفاع مقدس به بهره برداری می‌رسد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، جهت تکمیل زیر ساخت‌های اساسی در شهرک خاوران، در روز‌های آتی و همزمان با هفته‌ی دفاع مقدس، سه پروژه‌ی عمرانی و خدماتی به بهره برداری می‌رسد.

در این راستا اتصال اتوبان پیامبر اعظم (ص) به بلوار ۶۵ متری خاوران (رمپ‌های ورودی و خروجی بطول ۱۲۰۰ متر)، ساخت و تکمیل کمربند میانی شهرک خاوران بطول (۳/۷کیلومتر) و همچنین ساخت منبع بتنی آب ۱۰۰۰ متر مکعبی، آماده‌ی بهره برداری و افتتاح است.

با بهره برداری از رمپ‌های ورودی و خروجی شهرک خاوران از مسیر اتوبان پیامبر اعظم (ص) بطول ۱۲۰۰ متر، فاز نخست این کریدور نهائی شده و در فاز بعدی، با تکمیل پل بزرگ خلعت پوشان، این کریدور تا میدان بسیج ادامه خواهد داشت.

مهم‌ترین طرح آماده‌ی بهره برداری در هفته‌ی دفاع مقدس، رینک مرکزی یا کمربند میانی شهرک خاوران است که به‌عنوان یکی از شریان‌های اصلی، راه‌های دسترسی به نقاط مختلف این شهرک فراهم کرده و بسترسازی جهت ساخت و ساز ۸۰۰ قطعه با کاربری‌های مختلف و مصوب فراهم می‌شود.

همچنین کانال جمع آوری آب‌های سطحی بطول۳ کیلومتر، ساختمان آتش نشانی و پل عابر گذر باغ یعقوب از اهم دیگر طرح های در حال اجرا در سطح حوزه‌ی شهرداری منطقه۹ است که تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1649

979 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند