پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۶ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 10:53

استاندار آذربایجان شرقی از تلاش‌های جامعه خبری قدردانی کرد

01:29400

استاندار آذربایجان شرقی از تلاش‌ها و زحمات اصحاب رسانه استان در انعکاس رویداد‌های مختلف و اطلاع‌رسانی شفاف و صادقانه به مردم قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، پورمحمدی امروز در دیدار با نمایندگان تشکل‌های رسانه‌ای استان، ضمن تبریک روز خبرنگار، ایجاد تشکل‌های رسانه‌ای را اقدام ارزشمندی برای پیشبرد امور این حوزه عنوان کرد و گفت: نهادسازی گام موثری برای ایجاد ساختار و پایداری در سیستم است که در همه حوزه‌ها باید جدی گرفته شود.

وی با بیان اینکه پیشرفت جوامع در گرو وجود ساختار‌های نظام‌مند و پایدار است، افزود: وجود نهاد‌ها و تشکل‌های مختلف، امکان شنیده شدن صدا‌ها و موثر بودن سیاست‌گذاری‌ها را در جامعه فراهم می‌کند.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با ابراز خرسندی از صدور مجوز راه‌اندازی موزه مطبوعات آذربایجان از سوی وزارت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، این موزه را بستری برای تاریخ‌نگاری و مستندسازی حافظه تاریخی خواند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی هم در این دیدار با قدردانی از تلاش‌های اصحاب رسانه و مطبوعات استان در دوران کرونا، اظهار داشت: حوزه رسانه در این دوران همراهی خوبی با ستاد مقابله با کرونا داشته و خاطره‌ای به یاد ماندنی از خود بر جای گذاشت.

محمدپور افزود: رسانه‌های استان در حوزه اطلاع‌رسانی و آموزش عمومی، حرکت منسجمی داشتند و قطعاً اگر تلاش‌های اصحاب رسانه نبود امکان مدیریت این شرایط بسیار دشوار بود.

در این دیدار از جلد دوم کتاب تاریخ مطبوعات آذربایجان، نوشته محمد عزیزی راد رونمایی شد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4651

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند