پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 23:52

استعفای قالیباف؛ توهم یا دروغ !

01:264040

خبر مربوط به استعفای قالیباف؛رئیس سازمان بورس در حالی از سوی خبرگزاری بازار سرمایه(سنا) منتشر شده است که این خبر توسط وی تکذیب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، در حالی خبر استعفای قالیباف در رسانه ها منتشر شد که خود وی این خبر را تکذیب می کند و این خبر از سوی مدیر روابط عمومی سازمان بورس تایید می‌شود.

مدیر روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار در ارتباط با این خبر، تایید کرد:خبر استعفای حسن قالیباف اصل از پست ریاست سازمان بورس درست است و در تارنمای رسمی سازمان بورس منتشر شده است.

سیاوش وکیلی افزود: اخباری که استعفای ایشان را تکذیب کرده، جعلی است و این تایید استعفا توسط اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس هم تایید می شود.

این خبر در حالی منتشر شد که قالیباف اصل در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس حضور داشت و در حال پاسخ به سوالات نمایندگان مبنی بر وضعیت نامطلوب بورس بود.

پس از اتمام جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس، قالیباف اصل در گفت و گو با خبرنگاران خبر استعفای خود را تکذیب کرد و گفت: استعفا نداده ام و نمی‌دانم خبر استعفای مرا چه کسی منتشر کرده است.

در شرایطی که بازار سرمایه در سایه بی مسئولیتی و خیانت دولت به سرمایه های مردم، ریزشی شده است، معلوم نیست این وسط روابط عمومی سازمان بورس دچار توهم شده یا رئیس این سازمان بنا را بر دروغگویی قرار داده است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4914

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند