پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 19:28
امدادرسانی به ۶۰۶ نفر از متاثر از سیل در ۴۸ ساعت گذشته

امدادرسانی به ۶۰۶ نفر متاثر از سیل در ۴۸ ساعت گذشته

01:351660

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از امدادرسانی هلال احمر به ۶۰۶ نفر از متاثرین سیل و آبگرفتگی ۴۸ ساعت گذشته در سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان نقل از روابط عمومی هلال احمر استان، محمدباقر محمدی با ارائه گزارش سیل و آبگرفتگی طی ٤٨ ساعت گذشته در سه استان  آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و سیستان و بلوچستان، افزود: در مدت یادشده و با تلاش ۲۹ تیم عملیاتی امداد و نجات(۹۰ امدادگر و نجاتگر هلال احمر) به متاثرین از سیل و آبگرفتگی در ۱۹ شهر و روستای این سه استان امدادرسانی شده است.

وی ادامه داد: در اجرای این خدمات رسانی امدادی، نیروهای امدادرسان هلال احمر با برپایی ۱۱ دستگاه چادر امدادی در مناطق متاثر از سیل و آبگرفتگی ۴۶ نفر از سیل زدگان را اسکان اضطراری و موقت داده و به منظور کاهش یا پیشگیری از سوءتغذیه آنان در شرایط اضطراری عمومی، ۷۳ بسته غذایی و ۵۸ تخته پتو در میان آنان توزیع کرده اند.

محمدی اضافه کرد: سلسله عملیات امدادرسانی به سیل زدگان در استان های آذربایجان غربی و شرقی با قوت و جدیت تمام ادامه دارد و امدادگران در حال رفع نیازهای اساسی سیل زدگان در زمینه های امداد و نجات، اسکان و تغذیه اضطراری هستند.

وی از مردم خواست تا در صورت قرار گرفتن در وضعیت های اضطراری و پیچیده انواع حوادث و سوانح با شماره ۱۱۲ مرکز پاسخگویی فوری به انواع حوادث در سراسر کشور تماس بگیرند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4160

25 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند