پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۵ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 01:04

امروزه بیشترین رقابت، جنگ و ثروت در حوزه فناوری اطلاعات و سایبری است

01:21250

استاندار آذربایجان شرقی در اختتامیه دومین رویداد تولیدات تخصصی فضای مجازی که در دانشکده هنر و معماری تبریز برگزار شد، با تاکید بر این که رقابت در تمام حوزه در بحث اطلاعات است، تصریح کرد: امروز بیشترین رقابت، جنگ و ثروت در حوزه فناوری اطلاعات و سایبری است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان ، محمدرضا پور محمدی اظهارداشت: هزاره سوم میلادی را به دلیل پیشرفت‌های چشمگیر تکنولوژی و فناوری،  فصل فرا پیچیدگی نامگذاری شده است.

وی با بیان این که یک علم به درد این هزاره نمی‌خورد، ابرازداشت: دراین هزاره علوم به سمت ادغام شدن می‌رود و نمی‌توان آن را با نگاه محدود نمی‌توان درک کرد.

استاندار آذربایجان شرقی، با اشاره به این که فناوری اطلاعات به کمک علم آمده است، اذعان داشت: امروزه فناوری اطلاعات عرصه‌ای را به وجود آورده که غالب بر همه عرصه‌ها است.

وی با تاکید بر این که رقابت در تمام حوزه در بحث اطلاعات است، تصریح کرد: امروز بیشترین رقابت، جنگ و ثروت در حوزه فناوری اطلاعات و سایبری است.

پورمحمدی خاطرنشان ساخت: اگر نتوانیم ایده هارا به محصول وثروت تبدیل نکنیم کاری انجام نداده‌ایم و کارساز نخواهد بود.

به گزارش تسنیم، دومین رویداد 48 ساعته تولیدات تخصصی فضای مجازی در محورهای گیم با موضوعات شهدای مقاومت و ملت مقاومت، پویا نمایی با موضوع باید قوی شویم و محور نرم افزار با موضوع رونق تولید و‌ اقتصاد مقاومتی در دانشکده معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز با تقدیر از نفرات اول تا سوم، بکار خود پایان داد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2538

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند