پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 17:41

اوبر حساب کاربران مکزیکی را به دلیل کرونا تعلیق کرد

01:004270

شعبه اوبر در مکزیک حساب‌های ۲۴۰ کاربر خدمات خود را به علت نگرانی از ابتلای آنها به ویروس کرونا تعطیل کرد. این کاربران از خودروهای دو راننده اوبر استفاده کرده بودند که آنها با افرادی با احتمال ابتلاء به ویروس کرونا در تماس بودند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از مهر، افراد یادشده فعلاً امکان استفاده از خدمات اوبر را نخواهند داشت تا اطمینان کسب شود آنها به ویروس کرونا مبتلا نشده‌اند. در مورد رانندگان مشکوک هم همین تصمیم اتخاذ شده است.
ماهیت ویروس کرونا در حال حاضر هنوز ناشناخته است و دانشمندان هشدار داده اند که ویروس یادشده می‌تواند تا دو هفته خود را مخفی کند و بدون ایجاد بیماری در فرد ناقل او را به عامل انتشار ویروس به دیگران مبدل کند. از همین رو مقررات سختگیرانه‌ای در مورد افرادی که با مبتلایان به کرونا تماس داشته اند، وضع شده است.
اوبر برای بررسی شرایط افراد مشکوک به ابتلاء به کرونا در این کشور در حال همکاری با مقامات محلی است. بیشترین نگرانی در مورد راننده‌ای است که یک فرد مبتلا به کرونا را که از لس آنجلس به مکزیک آمده بود، به مقصد رسانده است. تا به حال علائم ابتلاء به کرونا در هیچ یک از افراد یادشده مشاهده نشده است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2674

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند