پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 19:00

اگر VAR بود، رئال مادرید دو لالیگا اضافه تر داشت

01:443460

دروازه بان سابق رئال مادرید به رادیو مارکا گفت« حالا که اعتراض به داوری و وی ای آر مد شده، باید بگویم که اگر در دهه 90 هم وی ای آر وجود داشت، رئال حالا دو قهرمانی لالیگا اضافه تر داشت».

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، پاکو بویو ادامه داد: «اینهایی که الان معتقدند رئال از داوری ها سود می برد، بهتر است بدانند که ما دو بار برابر تنه ریف قربانی داوری شدیم. بزرگترین ناعدالتی داوری که در تاریخ لالیگا نصیب یک تیم شده است. ما نسل فوق العاده ای داشتیم و پس از سال ها حکمرمانی بر لالیگا، دو سال به ناحق قهرمانی را از ما گرفتند».

پاکو بویو دروازه بان سابق رئال مادرید

در روزهایی که بارسلونا شدیدا به لطف های داوری و VAR به رئال مادرید معترض است، دروازه بان افسانه ای رئال در دهه 80 و 90 به دو ناکامی تاریخی این باشگاه در سال های 1992 و 1993 اشاره کرد و گفت که با وی ای آر، رئال قطعا در هر دو سال قهرمان لالیگا می شود.

بویو که یازده سال دروازه بان رئال مادرید بود، قطعا دو لالیگایی که رئال در تنه ریف از دست داد را هرگز فراموش نخواهد کرد. رئال تا هفته پایانی فصول 92-1991 و 93-1992 صدرنشین لالیگا بود ولی هر بار با شکست در زمین تنه ریف جام را به بارسای یوهان کرویف واگذار کرد. رئالی ها یک بار 3-2 و یک بار هم 2-0 مغلوب شدند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3602

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند