پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 20:45

ایرج شهین‌باهر چهره سال ۹۸ در بین شهرداران کشور شد

01:22280

شهردار تبریز برای دومین بار با رای مردم به عنوان چهره سال در بین شهرداران کشور انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان ،هفتمین جشنواره چهره سال با آرای مردمی به مدیران و مسئولان حوزه‌های مدیریت شهری، عمرانی و ساختمانی در حالی راس ساعت ۱۲ امروز دوازدهم بهمن ۹۸ به کار خود پایان داد که ایرج شهین باهر شهردار تبریز با کسب بیشترین آرا، برای دومین بار پس از سال 96، به عنوان چهره برتر سال در بین شهرداران کشور انتخاب شد.

در هفتمین جشنواره چهره برتر سال ۹۸ که در مجموع یک میلیون و ۲۶ هزار و ۳۱۶ رای به ثبت رسیده است، در دسته “شهرداران” ایرج شهین باهر شهردار تبریز با کسب ۱۳ هزار و ۶۴۷ رأی، از بین شهرداران ۱۸ شهر بالای ۵۰۰ هزار نفر به عنوان چهره برتر سال انتخاب شد.

این در حالی است که در دسته شهرداران شهرهای زیر ۵۰۰ هزار جمعیت نیز بالاترین میزان، حدود ۱۰ هزار رای برآورد شد تا بدین ترتیب شهردار تبریز بیشترین میزان رای را در بین تمامی شهرداران کشور به خود اختصاص دهد.

ایرج شهین باهر پیش از این و در سال ۹۶ نیز با کسب بیشترین آرای مردمی، به عنوان چهره برتر سال انتخاب شده بود. شرکت چهره برتر هر سال در جشنواره سال آینده مجاز نیست و بر این اساس شهردار تبریز سال گذشته در ششمین جشنواره شرکت نکرده بود.

آئین اختتامیه و اهدای تندیس چهره های سال ۹۸، ۲۰ بهمن در سالن اسپیناس پالاس تهران برگزار می شود.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2641

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند