پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۳۰ / ۱۰ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 09:06

بازار تبریز از اهمیت تاریخی زیادی برخوردار است

02:006610

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور عصر امروز در جریان بازدید از پروژه های عمرانی در دست اجرا، بخشی از بافت فرسوده و تعدادی از موزه های تبریز، گفت: بازار تبریز از اهمیت تاریخی زیادی برخوردار است و زمانی که بخشی از این بازار آتش گرفت، نه تنها تبریزی ها بلکه یک کشور را نگران کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، مهدی جمالی نژاد با اشاره به عملکرد مطلوب شهرداری تبریز به خصوص در پروژه های عمرانی، اظهار داشت: خوشبختانه جنس و نوع پروژه های عمرانی شهر تبریز متنوع است و در واقع یک سبدی از ماموریت های که برای شهرداری ها تعریف می شود را در تبریز می بینم.

وی ادامه داد: پروژه های عمرانی شهرداری تبریز مختص یک بخش نیست و انواع پروژه های عمرانی با موضوعات فرهنگی، مذهبی، حمل و نقل، تجاری و مواردی دیگر را می توان مشاهده کرد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور همچنین با اشاره به بازدید خود از بازار تاریخی تبریز، گفت: بازار تبریز از اهمیت تاریخی زیادی برخوردار است و زمانی که بخشی از این بازار آتش گرفت، نه تنها تبریزی ها بلکه یک کشور را نگران کرد.

وی افزود: در همان ساعات آتش سوزی، بخاطر نگرانی و دغدغه ای که داشتم، من بارها با شهردار تبریز تماس می گرفتم و از آخرین وضعیت آن مطلع می شدم و امروز که از این منطقه بازدید کردم، خوشبختانه دیدم که بخش های آسیب دیده در آتش سوزی به خوبی مرمت شده است.

جمالی نژاد با قدردانی از تلاش های شهردار تبریز در موضوع بازسازی بخش های آسیب دیده بازار، عنوان کرد: با توجه به دغدغه ای که در این خصوص داشتم، فکر نمی کردم که در این بازه زمانی بسیار کوتاه، کار مرمت بازار تبریز به پایان برسد اما امروز مشاهده کردم که این قسمت ها بازسازی شده و حتی مورد بهره برداری هم قرار گرفته است.

وی یادآور شد: به عنوان یک خادم در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، افتخار می کنم که شهرداری ها در تمام عرصه ها ورود پیدا کرده اند و در تبریز نیز پروژه های عمرانی فقط از جنس سخت افزاری نیست و تمام پروژه های فرهنگی و اجتماعی و پروژه هایی که از جنس مردم و خواسته های آنان است، در دست اجرا است.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، گفت: در کنار تنوع پروژه های شهرداری تبریز، این پروژه ها از سرعت کار خوب و کیفیت قابل توجهی نیز برخوردار است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1814

979 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند