پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 22:03

بازگشت نیمار به بارسا بعید است

01:34340

جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه اسپانیایی بارسلونا تایید کرد که شانس بازگشت نیمار بسیار کاهش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از ورزش3، یک سال پیش، نیمار با هر دو باشگاه رئال و بارسا وارد مذاکره شد تا راهی برای خلاصی از دست پی اس جی پیدا کند. رئال دو هفته به اتمام نقل و انتقالات تابستانی از جذب او منصرف شد ولی بارسلونا تا آخرین روزها در تلاش بود تا ستاره برزیلی را بازگرداند ولی با توجه به رقم درخواستی بالای پی اس جی، به هدف خود نرسید.

بارسلونا خوشبین بود که با استناد به بندی از اساسنامه فیفا بتواند نیمار را با پرداخت 170 میلیون یورو در تابستان پیش رو به خدمت بگیرد ولی شیوع کرونا همه معادلات را به هم زد.

جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسا در مصاحبه با راک 1 و در مورد احتمال بازگرداندن نیمار گفت:« احتمال رقم خوردن چنین انتقالی بسیار بعید است چرا که پس از شیوع کرونا همه باشگاه ها دچار مشکلات اقتصادی شده اند. از این پس بیشتر شاهد معاوضه بازیکن خواهیم بود تا پرداخت رقم های کلان برای جذب یک بازیکن.»

بارتومئو در مورد احتمال استعفا:ی خود نیز تصریح کرد:« خیر، چنین برنامه ای ندارم. الان زمان فکر کردن به این مسائل نیست. انگیزه و انرژی لازم برای تلاش بیشتر و گرفتن تصمیمات استراتژیک را دارم. پس از شیوع کرونا دچار مشکلاتی شده ایم ولی می توانیم به سلامت از آنها خارج شویم.»

منبع
ورزش 3
لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4019

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند