پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۲ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 05:47

شاهد آرامش و افزایش بهره‌وری در ماشین‌سازی تبریز هستیم

02:00580

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تقدیر از زحمات قوه قضائیه و سازمان خصوصی‌سازی نیز در مورد واگذاری این مجموعه به صندوق فولاد گفت: اقدامات مثبتی انجام شده که باعث افزایش بهره‌وری شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، میرهادی قره سید رومیانی اظهار داشت: در وزارتخانه آرامش خوبی ایجاد شده و در مباحث مختلف کارها به سرعت در حال پیش رفتن است.

وی افزود: در ابتدای حضور محمد شریعتمداری در این وزارتخانه چالش‌هایی که این مجموعه با آن رو به رو بود جمع بندی و راه حل‌های مختلفی برای حل آن در نظر گرفته شد و دستوراتی در مورد حل و پیگیری آن صادر شد که در حال حاضر شاهد نتایج مثبت این اقدام هستیم.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد مبحث گروه ماشین‌سازی تبریز عنوان کرد: حساسیت بزرگی بر روی این کارخانه ایجاد شده بود و مردم توقع داشتند که این کارخانه به جایگاه مطلوب خود از لحاظ تولیدی برسد.

وی افزود: با توجه به مطالبه مردم تبریز وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور لازم را صادر کردند و این کارخانه به صندوق حمایت و بازنشستگان فولاد بازگشت و خونی دوباره در رگ‌های این مجموعه جریان پیدا کرده است. گزارش‌ها همگی حکایت بر افزایش بهره‌وری و آرامش در کارخانه دارد.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: از زحمات قوه قضائیه و سازمان خصوصی‌سازی نیز در مورد واگذاری این مجموعه به صندوق فولاد سپاسگزاریم.

وی افزود: در مورد سایر شرکت‌های زیرنظر وزارتخانه نیز اقدامات مثبتی انجام شده که باعث افزایش بهره‌وری شده است.

ناصر فرج‌زاده مدیرعامل گروه ماشین‌سازی تبریز نیز گفت: جلوگیری از هزینه‌های اضافه، افزایش تولید، رسیدگی به مشکلات کارمندان، خرید تجهیزات و غیره از جمله اقداماتی بوده که در ماشین‌سازی رقم خورده است.

وی ضمن تشکر از دستورات و حمایت‌های محمد شریعتمداری گفت: در این مدت گام‌های بلندی در مورد ارتقای کمی و کیفی کارخانه برداشته‌ایم که نتایج خوبی داشته است و این مسیر ادامه دارد که این کارخانه به جایگاه حقیقی خویش بازگردد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2077

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند