پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 17:14

باشگاه زنیت سن پترزبورگ سردار آزمون را جریمه کرد

02:00550

باشگاه زنیت سن پترزبورگ بازیکن ایرانی خود(سردار آزمون) را برای دومین بار به علت رعایت نکردن مقررات فاصله اجتماعی جریمه می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان،صفا هادی(ستاره تیم ملی عراق) دوست صمیمی سردار آزمون که به تیم کریلیا سوتوف روسیه پیوسته و در این کشور مشغول به بازی است، پس از مسابقه روز گذشته با آزمون به گشت و گذار و بازدید از امکان دیدنی سنت پترزبورگ پرداختند و انتشار تصاویری از این قضیه واکنش تند باشگاه زنیت را در پی داشت.

در بیانیه زنیت آمده است:« سردار آزمون بازیکن باشگاه ما قوانین و پروتکل های داخلی باشگاه در مورد ویروس کرونا را زیر پا گذاشته و نسبت به توصیه ها نیز بی تفاوت بوده است. با این کار او نه تنها سلامتی خود که سلامتی اطرافیان، اعضای باشگاه، هم تیمی ها و خانواده اش را نیز به خطر انداخته است. او امروز تست کرونا خواهد داد ولی نتیجه هر چه که باشد، بر علیه او جرایم مالی سنگین انضباطی در نظر گرفته خواهد شد».

آزمون و صفا هادی روز گذشته و پس از دیدار زنیت و کریلیا(2-1 زنیت) بدون رعایت فاصله اجتماعی با یکدیگر دیدار کردند و باشگاه پس از بازخوردهای بسیار منفی هواداران زیر تصاویر منتشر شده از سردار و صفا هادی، اقدام به  حذف عکس ها و انتشار بیانیه ای تند علیه ستاره ایرانی کرد.

پس از بازی هر دو تصاویری از خود کنار هواداران نیز منتشر کرده اند که این هم یکی دیگر از موارد نقض پروتوکل ها بود و سردار به این خاطر 20 هزار روبل نیز جریمه شده است. به این ترتیب او حالا باید منتظر دومین جریمه مالی ولی سنگین تر باشد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3794

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند