پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۴ / ۰۹ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 05:00

بانک‌ها در رونق تولید نقش بیشتری ایفا کنند

01:27130

معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی در نشست بررسی عملکرد بانک‌ها در طرح رونق تولید، حمایت از تولید توسط دولت را اصلی‌ترین اولویت دولت دانست و بر همکاری و همراهی بیشتر بانک‌ها برای تسریع در پرداخت تسهیلات تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، جهانگیری با قدردانی از عملکرد بانک‌های استان به دلیل همکاری در اجرای مصوبات ستاد تسهیل، رونق و رفع موانع تولید گفت: انتظار داریم که این همکاری به بهترین شکل ممکن، استمرار یافته و مدیران بانک‌های استان برای جذب اعتبارات بیشتر از مرکز برای رفع مشکل واحد‌های تولیدی و صنعتی استان تلاش کنند.

وی اظهار داشت: دبیرخانه این جلسه در خانه صنعت و معدن هم از این پس، عملکرد مقایسه‌ای بانک‌های استان در ارتباط با میزان جذب و اعطای تسهیلات به واحد‌های تولیدی و صنعتی نیز به شکل گزارش عملکرد مکتوب تهیه شود.

معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی حمایت از تولید و تثبیت و تقویت فعالیت واحد‌های تولیدی و صنعتی را از جمله ضرورت‌های فعلی کشور در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی اعلام کرد و افزود: دولت تمامی تلاش خود را در این زمینه به کار گرفته و از این پس نیز به حمایت‌های خود از سنگر تولید ادامه خواهد داد.

وی بر اهمیت معرفی واحد‌های تولیدی و صنعتی واقعی و نیازمند به بانک‌ها برای جذب تسهیلات تاکید کرد وافزود: هر واحد تولیدی که متقاضی دریافت تسهیلات باشد، باید پیش از هر مرحله‌ای، نسبت به تهیه و تدوین طرح توجیهی خود اقدام کند وگرنه بدون داشتن طرح توجیهی، درخواست برای جذب اعتبارات، کار کردن شانسی و با آزمون و خطاست.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2242

950 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند