پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 09:42

باید به بازار بورس عمق بخشیم

01:391000

رئیس مجلس در نشست علنی مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه سوم تیرماه) ، با بیان اینکه «باید به بازار بورس عمق ببخشیم»، گفت: این بازار باید بتواند نقدینگی را جذب و آن را به سمت تولید حرکت دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، محمدباقر قالیباف پس از استماع صحبت های پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی، گفت: خدمت نمایندگان و مردم عزیز در مورد موضوعات اقتصادی تأکید می کنم که مردم عزیز مطمئن باشند که اولویت اول مجلس یازدهم مسائل اقتصادی و مسائل معیشتی مردم بوده و اولویت ما در نظارت است.

وی با تاکید به اینکه نظارت ما از حوزه اقتصادی شروع خواهد شد، اظهار داشت: مردم مطمئن باشند که ما به طور دقیق گزارشات نوبه ای را به آنها ارائه داده و در عمل این اتفاق خواهد افتاد.

قالیباف با بیان اینکه اولویت های نخست مجلس یازدهم اصلاح ساختار بودجه است، خاطرنشان کرد: تلاش داریم بتوانیم به صورت ریشه ای به بخشی از این مشکلاتی که در کشور وجود دارد، رسیدگی کرده و سروسامان دهد.

وی با تاکید بر بازار بورس مطرح کرد: حتما در حوزه بازار بورس همه دولتمردان توجه داشته باشند و همکاران هم در کمیسیون اقتصادی تلاش خواهند کرد، به بازار بورس عمق دهند. در بازار بورس باید هم عمق بخشی باشد، هم بین تقاضا و عرضه اولویت با عرضه باشد و بازار بورس در حقیقت بتواند در بخش مربوط به تولید، نقدینگی را جذب کند و نقدینگی به سمت تولید حرکت کند.

رئیس مجلس ابراز کرد: ما در بحث نظارت در اصل 44 قانون اساسی، در قانون رفع موانع تولید برای رونق کسب و کار و بهبود فضای رقابتی در اولویت کاری ماست.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3569

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند