پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۶ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 10:57

برخی محدودیت‌های کرونایی در آذربایجان شرقی اعمال می شود

01:18680

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی از بازگشت برخی محدودیت‌ها به دلیل افزایش آمار مبتلایان و فوتی‌های ناشی از بیماری کرونا در استان خبر داد.

علیار راستگو با بیان اینکه وضعیت استان از لحاظ تعداد مبتلایان و فوتی‌های ناشی از کرونا به صورت روزانه رصد می شود، اظهار داشت: نسبت به سه هفته گذشته، در حال گذران وضعیت بسیار متفاوت و خطرناکی هستیم.

وی ابراز کرد: به رغم ایجاد محدودیت های اجتماعی در ماه های گذشته و روند نسبتا قابل قبول در کنترل بیماری، شاهد افزایش روزانه آمار به دلیل بی توجهی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط بسیاری از مردم هستیم.

وی با ابراز نارضایتی از بی توجهی بیشتر مردم نسبت به خطرات ناشی از برگزاری اجتماعات، ادامه داد: در صورت ادامه وضعیت فعلی و به دلیل اهمیت حفظ جان و سلامتی مردم، محدودیت های گذشته را مجددا  در استان اجرا خواهیم کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود ابراز کرد: استفاده از ماسک، شستن مستمر دست و صورت با آب و صابون و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، توصیه اصلی ستاد استانی کرونا به مردم برای جلوگیری از احتمال ابتلا به بیماری کرونا است.

راستگو ادامه داد: هرگونه اعمال محدودیت در استان، پس از هماهنگی با ستاد ملی کرونا و در برخی موارد با صلاحدید استاندار و بر اساس تفویض اختیارات از ستاد ملی به ایشان انجام خواهد شد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3172

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند