پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:28

برنامه‌های هفته ملی کودک در تبریز برگزار می‌شود

01:0092670

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت:  برنامه‌های هفته ملی کودک در سال جاری روزهای ۱۳ تا ۱۹ مهر همزمان در سراسر کشور در تبریز نیز با شعار «آینده را باید ساخت» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با مشارکت سازمان‌ها و نهادهای مختلف برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، علی بینش افزود: با توجه به تقارن این هفته با ایام سوگواری امام حسین(ع) حال و هوای برنامه ها متناسب با این روزها خواهد بود.

وی مهم ترین هدف از گرامیداشت این هفته را جلب توجه بزرگسالان نسبت به حقوق کودکان عنوان و بیان کرد: تقویت رابطه فرزند با والدین، اشتراک گذاری خاطرات والدین با فرزندان از ادهاف مهم این هفته در راستای تحکیم بنیان خانواده هاست.

بینش از همکاری آموزش و پرورش برای ایجاد فضای برای استفاده دانش آموزان از برنامه های این هفته خبر داد و اظهار داشت: حضور دانش آموزان در برنامه ها رایگان و بهانه ای برای استفاده بهتر آن ها از برنامه های کانون پرورشی فکری است.

وی برگزاری مرحله استانی جشنواره قصه گویی را از مهم ترین محورهای این هفته در راستای تقویت استعداد نوجوانان و استفاده از تجارب پدربزرگ و مادربزرگ ها خواند و اظهارداشت: 45 قصه برگزیده در مرحله استانی در این هفته در مراکز کانون ها اجرا می شود.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1714

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند