پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 18:04

بنزما از رکورد پوشکاش گذشت

01:173420

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از ورزش 3، کریم بنزما با دو گلی که در بازی دیشب رئال مادرید به ثمر رساند از رکورد گلزنی فرانس پوشکاش در این تیم سبقت گرفت و پنجمین گلزن برتر تاریخ رئال مادرید شد.

دومین بازی رئال مادرید در دوران پساکرونای لالیگا شب درخشش کریم بنزما بود. او با دو گلی که در این بازی مقابل والنسیا به ثمر رساند مهمترین نقش را در پیروزی 3-0 لوس بلانکوس بازی کرد. اما این دو گل باعث شد بنزما در جدول گلزنان تاریخ باشگاه از فرانس پوشکاش افسانه‌ای سبقت بگیرد.

بنزما که در بازی اول پساکرونای رئال مادرید مقابل آیبار با اینکه 90 دقیقه در زمین حضور داشت موفق به گلزنی نشده بود در این بازی درخششی فوق‌العاده داشت و دو گل به ثمر رساند. او به این ترتیب در میان گلزنان برتر رئال 243 گله شد و با عبور از رکورد گلزنی پوشکاش خود را به رتبه پنجم جدول بهترین گلزنان تاریخ رئال رساند.

 243 گل بنزما برای رئال مادرید و قرار گرفتن او در جایگاه پنجمین گلزن برتر تاریخ باشگاه

از این گذشته بنزما حالا چهارمین بازیکن در تاریخ باشگاه است که موفق شده در هشت فصل یا بیشتر، هر فصل بیشتر از 20 گل به ثمر برساند. سه بازیکن دیگری که در این آمار با او مشترکند، کریستیانو رونالدو، آلفردی دی‌استفانو و رائول هستند.

منبع
ورزش 3
لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3198

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند