پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 18:23

بهره برداری از ۱۳۰ میلیارد تومان پروژه در مرند

02:233100

معاون استاندار آذربایجان شرقی در شورای اداری شهرستان مرند،از افتتاح ۱۵۰ پروژه عمرانی با اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومان در به مناسبت هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، گرشاسبی با ابراز رضایت از فعالیت های عمرانی شهرستان مرند، گفت: ساخت ورزشگاه مرند و مراغه همزمان آغاز ولی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری مراغه افتتاح شد که هنوز در مرند مانع ذهنی، بزرگ ترین مانع پیشرفت این طرح است.

فرماندار ویژه مرند همچنین ساخت بیمارستان جدید را از مطالبات مردم عنوان و بیان داشت: عملیات ساخت بیمارستان ۳۰۴ تختوابی مرند با حضور وزیر بهداشت آغاز شد.

وی تاکید کرد: برای نخستین بار بیش از ۱۵۵ هزار متر مربع آسفالت ریزی در جاده هایی روستایی شهرستان مرند انجام گرفت، در طول سال گذشته ۱۸ میلیارد تومان از محل ارزش افزوده در دهیاری ها هزینه شد.

گرشاسبی در ادامه از ساماندهی ورودی های شهر مرند خبر داد و تصریح کرد: ورودی های شهر مرند در شأن این شهرستان نیست که نزدیک یک ونیم کیلومتر از خروجی مرند به جلفا با اعتباری بیش از ۴ میلیارد تومان تعریض شده است.

وی با اشاره به اینکه طرح توسعه و بهره برداری از آب ارس به یکانات کار شده، اظهار کرد: نزدیک به ۵۷ میلیارد ریال تاکنون در این طرح هزینه شده و شبکه های ۱ و ۲ به پایان رسیده که به احتمال زیاد در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

فرماندار ویژه مرند، در ادامه بهره برداری از خدمات بهداشتی شهرستان مرند با ۵ میلیارد ریال، بهره برداری ۲ جایگاه سوخت و طرح شبکه پایاب سد زنوز با ارزش ۲ میلیارد ریال را از دیگر طرح های هفته دولت برشمرد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1178

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند