پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۴ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 08:49

بیانیه سپاه عاشورا در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد

01:14570

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، سپاه عاشورا به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد بیانیه ای به شرح زیر منتشر کرد؛

بسم الله الرحمن الرحیم
با درود فراوان به روح پر فتوح شهدای والا مقام انقلاب ،هشت سال دفاع مقدس و شهدای جبهه مقاومت و شهدای ترور که طلایه داران مبارزه با استکبار جهانی و اذناب آنان در منطقه بوده و هستند.
پر واضح است ملت شریف ایران ، علی الخصوص آذربایجان ، خاطرات بیاد ماندنی از دوران دفاع مقدس هشت ساله و سایر دلاورمردیهای فرزندان خود در نیروهای مسلح خصوصا بسیج و سپاه در عملیاتهای مختلف خصوصا عملیات مرصاد دارند.

امریکا و کشورهای حامی صدام که ناتوانی رڗیم بعثی را در به زانو درآوردن ملت ایران چشیدند،مجددا صدام ، منافقین و مزدوران داخلی را به نیت تسخیر چند روزه میهن عزیزمان راهی شهرهای مرزی کشور نمودند غافل از اینکه جان برکفان میهن هیمنه آنها را در هم کوبیدند.
ما فرزندان ملت چه در ارتش و چه در بسیج وسپاه عاشورا و سایر نیروهای انقلابی با اعتقاد راسخ با امت شهید پرور آذربایجان عهد می بندیم با آگاهی و آمادگی و بصیرت ،حرکت های دشمنان و منافقان را در بخش های مختلف رصد نموده و با هوشیاری کامل هر تهدیدی که امنیت مردم و کشورمان را به خطر بیاندازد، با یاری خداوند و کمک مردم بصیر آذربایجان در نطفه خفه خواهیم کرد.
روابط عمومی و تبلیغات سپاه عاشورا

منبع
روابط عمومی و تبلیغات سپاه عاشورا
لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4468

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند