پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 19:35

بیانیه کارگران مخابرات روستایی در زمینه طبقه بندی مشاغل

01:382250

کارگران مخابرات روستایی روز گذشته برای تحقق مطالبات خود در زمینه اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده و در خواست خود را در قالب بیانیه صادر کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، براساس این گزارش، در متن بیانیه کارگران مخابرات روستایی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

از آنجایی که همواره همنوایی کارگران مخابرات  روستایی در خصوص پیگیری مطالبات قانونی از سوی مدیران شرکت مخابرات ایران شنیده می شد، اکنون نیز بر آن شدیم تا در زمینه اجرای طرح طبقه بندی مشاغل برای کارگران مخابرات روستایی پیگیری جمعی کنیم.

بدینوسیله از جناب آقای مهندس صدری، مدیرعامل محترم شرکت مخابرات ایران به خاطر تشکیل جلسه ای با حضور نمایندگان ما در مجلس شورای اسلامی، که پاسخگویی مناسبی ارایه و قول دادند تا ظرف مدت یکماه پیگیر اجرایی شدن طرح طبقه بندی مشاغل ما کارگران مخابرات  روستایی باشند تشکر و قدردانی می کنیم.

همواره همچون سال گذشته که پیگیری  و حمایت ایشان در خصوص انعقاد قرارداد مستقیم و دائم  کارگران  مخابرات روستایی با شرکت  مخابرات ایران به نتیجه رسید، به قول و وعده جناب آقای مهندس صدری ایمان داریم که پیرامون رفع ویگر مشکلات و مبحث طرح طبقه بندی مشاغل  این قشر را مساعدت خواهد نمود

لذا، ما کارگران  روستایی اعلام می داریم،افرادی که در این تجمع هتک حرمت کردند از جامعه ما کارگران نبودند و ضمن پوزش  از بی حرمتی های انجام شده توسط عده ای خاص، همراه با مدیرعامل محترم پیگیر اجرایی شدن طرح طبقه بندی مشاغل هستیم.

والسلام علیکم
دبیر کانون و  گروه صیانت  از حقوق کارگران مخابرات روستایی

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4786

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند