پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 18:03

بیش از ۵/۷ کیلوگرم مواد مخدر در بناب کشف شد

01:133420

فرمانده انتظامی بناب از کشف بیش از ۵/۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری یک نفر توزیع‌کننده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، سهراب شفقی با اعلام این خبر افزود: در راستای تداوم اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده شهری و روستایی و در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه یک نفر در حاشیه شهر بناب در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت می‌کند، شناسایی و دستگیری وی در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی تشریح کرد: مأموران در تحقیقات اولیه متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی وی را دستگیر و در بازرسی از محل اختفای وی مقدار ۷ کیلو و ۶۶۵ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

فرمانده نیروی انتظامی بناب با بیان اینکه یک نفر قاچاقچی در این زمینه دستگیر شده است، گفت: متهم دستگیرشده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

شفقی در ادامه ضمن قدردانی از همکاری و تعامل آحاد مردم با پلیس در مبارزه با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر خاطرنشان کرد: از شهروندان انتظار داریم تا در راستای همکاری با پلیس و پیشگیری از اعتیاد جوانان و همچنین حفظ سلامت اجتماعی جامعه در صورت مشاهده یا اطلاع از هرگونه موارد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2656

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند