پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:42

بیمارستان اهر جواب‌گوی بیماران کرونایی نخواهد بود

01:0053890

مدیر شبکه بهداشت و درمان اهر با اشاره به افزایش آمار ابتلا به کوید 19 و بستری دراین شهرستان و روند صعودی آمار بستری ها در دو هفته اخیر، هشدار داد: بیمارستان اهر با تداوم روند فعلی جواب‌گوی بیماران کرونایی نخواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، محمد میرزاپور افزود: در بیمارستان باقرالعلوم اهر؛ بخش‌های داخلی 1 و 2 و آی‌سی‌یو و سی‌سی‌یو را برای بیماران کرونایی در نظر گرفته بودیم که متأسفانه با افزایش موارد بستری، ظرفیت بخش‌های مراقبت از بیماران کرونایی در بیمارستان اهر تکمیل شده است.

وی ادامه داد: در شهرستان اهر از نظر شیوع ویروس کرونا در فروردین‌ماه افزایش آمار مبتلایان و بستری را تجربه کردیم ولی اکنون شرایط به‌گونه‌ای است که اگر روند فعلی ادامه یابد و مردم به‌خاطر خستگی از پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی همکاری نکنند، بیمارستان باقرالعلوم اهر به تنهایی جواب‌گوی بیماران کرونایی نخواهد بود.

میرزاپور با تأکید بر این‌که نقاهتگاه بیماران کرونایی اهر برای روزهای بحرانی و بیمارانی که رضایت داشته باشند مورد استفاده قرار می‌گیرد، گفت: مثلاً بیماران کرونایی برای سپری کردن دوران نقاهت می‌توانند در نقاهتگاه بستری شوند و آن‌‌هم به رضایت شخص بیمار بستگی دارد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3873

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند