پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۴ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 07:40

کارشکنان را به مردم معرفی می‌کنم

01:42160

استاندار آذربایجان شرقی شامگاه دیروز در آیین کلنگ زنی ایستگاه خاوران راه‌آهن میانه ـ تبریز، گفت: هر هفته از اتوبان تبریز ـ سهند بازدید دارم و به صورت جدی پیگیر هستیم و اگر تا ۶ ماه آینده این اتوبان تمام نشود، کارشکنان را به مردم معرفی می‌کنم.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، محمدرضا پورمحمدی با بیان اینکه به دلیل تکمیل نشدن شریان‌های حمل و نقل استان، این زیرساخت کارکرد آنچنانی ندارد، اظهار داشت: بخشی از وزارت راه و بخشی از مدیران استانی سرعت و حساسیت و ضرورت را معنا نکردند و همراه خوبی برای توسعه استان ندارند.

وی با انتقاد از اینکه بخشی از وزارت راه درباره اتوبان تبریز ـ سهند که 140 هزار زندگی می‌کنند و با بهانه‌های سطحی برای تأمین مالی سنگ‌اندازی می‌کنند، گفت: این کارها حل شدنی است اما برخی بی‌مهری‌ها وجود دارد.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه از فردا فردی را مأمور خواهم کرد تا مانع‌تراشی را شناسایی کند و برطرف کنیم، افزود: این اتوبان از ضروریات زندگی است و عده‌ای با سنگ اندازی راه 140 هزار نفر جمعیت سهند را بسته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: هر هفته از این اتوبان بازدید دارم و به صورت جدی پیگیر هستیم. اگر تا 6 ماه آینده این اتوبان تمام نشود، کارشکنان را به مردم معرفی می‌کنم.

پورمحمدی با اشاره به اینکه جاده اهر در بهار سال گذشته 11 کشته داشت ولی با افتتاح بخش عظیمی از این اتوبان، امسال یک نفر کشته داشتیم، تصریح کرد: اتوبان تبریز ـ سهند هم باید سریعاً تمام شود تا تلفات و صدمات کاهش یابد.

وی با اشاره به اینکه در پروژه راه آهن میانه ـ تبریز،  تا ایستگاه راه آهن بستان‌آباد کمک زیادی شد، تاکید کرد: باید عقب‌افتادگی تاریخی تبریز و استان را جبران کنیم.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1932

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند