پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 16:51

همایش نکوداشت زنده نامان در تبریز برگزار می‌شود

01:313130

شهردار تبریز امروز در جلسه هماهنگی همایش نکوداشت زنده نامان تبریز، گفت: این همایش پس از نزدیک به یک دهه، اسفند امسال در تبریز برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان،ایرج شهین باهر شهردار تبریز با اشاره به ضرورت برگزاری برنامه‌های فرهنگی، اظهار کرد: خوشبختانه شهرداری تبریز در حوزه فرهنگی بیشترین اثرگذاری را در قیاس با دیگر دستگاه‌ها داشته و دارد.

وی در ادامه اهمیت برگزاری همایش نکوداشت زنده نامان را یادآور شد و افزود: این همایش در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، هنری، علمی و ورزشی اواخر اسفند ۹۸ در تبریز برگزار می‌شود و به منظور انتخاب و معرفی افراد شایسته، تعامل و جلب مشارکت دستگاه‌های مرتبط در برگزاری این همایش ضروری است.

شهردار تبریز برگزاری همایش نکوداشت زنده نامان را یک اقدام فرهنگی عظیم دانست و گفت: در شهر تبریز افراد خاص و تاثیرگذار بسیاری وجود دارند که چه بسا در پشت صحنه کار‌های بسیار بزرگی انجام داده و اتفاقات مهمی رقم زده اند، اما هرگز نامی از آن‌ها برده نشده و نمی‌شود و به نظر می‌رسد برگزاری همایش زنده نامان فرصتی ارزشمند برای شناساندن چنین افرادی باشد.

وی ادامه داد: همچنین از منظر این همایش بزرگ می‌توان داشته‌ها و توانایی‌های شهر تبریز را به دیگر شهر‌ها معرفی کرد.

ایرج شهین باهر عنوان کرد: در انتخاب نفرات برتر همایش نکوداشت زنده نامان باید حساسیت و دقت نظر بیشتری به خرج داده شود.

همایش نکوداشت زنده نامان پیش از این دو بار در تبریز برگزار شده که آخرین آن به سال ۱۳۸۹ باز می‌گردد و اکنون نیز به همت شهرداری تبریز، برگزاری سومین دوره این همایش برنامه ریزی شده است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1934

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند