پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۴ / ۰۹ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 21:51

تراکتور می‌تواند هر تیمی را شکست دهد

01:25470

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از ورزش 3، هافبک تراکتور معتقد است این تیم، یکی از بهترین باشگاه‌های لیگ برتر هستند که توانایی برتری مقابل هر تیمی را دارند.

سعید مهری با اشاره به بازی تدارکاتی تراکتور مقابل علم و ادب تبریز، اظهار کرد: این بازی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام شد و فوتبال بسیار خوب و روانی را ارائه دادیم.

وی در خصوص گل‌هایی که در این بازی به ثمر رساند، ابراز کرد: دو گلی که من به ثمر رساندم، حاصل تلاش هم‌بازی‌هایم بود. ما به رقبا نشان دادیم که یکی از قدرتمندترین‌ تیم‌های حال حاضر ایران هستیم و می‌توانیم هر رقیبی را شکست دهیم.

هافبک تراکتور با بیان اینکه حفظ سلامتی اعضای تیم‌ها دغدغه ما است، عنوان کرد: با توجه به امکانات، زیرساخت‌ها و شرایط مالی باشگاه تراکتور، می‌توانیم به‌راحتی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم، اما چه تضمینی برای رعایت این پروتکل‌ها توسط دیگر باشگاه‌ها وجود دارد؟

مهری اظهار داشت: بسیاری از باشگاه‌ها شرایط مالی مطلوبی ندارند و قطعاً نبود منابع مالی، منجر به رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی توسط این تیم‌ها می‌شود. آنها هم استعدادهای فوتبال ایران هستند و فرقی با ما ندارند سلامتی بازیکنان سایر تیم‌ها نیز برای ما اهمیت دارد.

وی تاکید کرد: هر چقدر هم ما مسائل بهداشتی را رعایت کنیم، حین سفر در فرودگاه، هتل، رستوران و … امکان ابتلا به کرونا بسیار بالا بوده و همین مسائل می‌تواند زحمات چندین ماهه ما در خود مراقبتی و رعایت مسائل بهداشتی را تحت تاثیر قرار دهد.

منبع
ورزش 3
لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3154

950 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند