پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۲ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 04:48

ترویج مواد مخدر در بین جوانان از حربه های مهم دشمن است

01:22500

امام جمعه هریس با بیان اینکه ترویج مواد مخدر در بین اقشار مختلف مردم به خصوصجوانان از حربه های اساسی دشمن است، پیشگیری از رواج استعمال آن را از عمده فعالیت های پلیس عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، حجت الاسلام قهرمان احمدی در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی هریس، افزود: رواج و قاچاق مواد مخدر از تهدیدات نظام اسلامی است که مبارزه با آن باید در اولویت فعالیت های پلیس باشد.

وی با بیان اینکه موفقیت در سایه امنیت لازمه هر حکومتی است، اظهار داشت: احساس امنیت از خود امنیت در جامعه مهمتر است و امروز امنیت ایران اسلامی با وجود ناامنی های موجود در کشورهای مختلف منطقه مثال زدنی است.

حجت الاسلام احمدی با تاکید بر اینکه امنیت قرض گرفتنی و واگذار کردنی نیست ابراز داشت: جمهوری اسلامی ایران در موقعیت جغرافیایی قرار گرفته که با 15 کشور از نظر مرز آبی و خاکی مشترک است با این وجود که در کشورهای همسایه جنگ و خون‌ریزی بوده ولی امن‌ترین کشور نه تنها خاورمیانه بلکه در کل دنیاست.

وی یادآور شد: جای دارد تا یاد و خاطره شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی را گرامی بداریم، این سازمان که در راس پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی است در شهرستان هریس توانسته در مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ یا به عبارتی توزیع کنندگان مواد مخدر عملکرد موفقی داشته باشد.

در این آیین ایرج توکلی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی هریس معرفی و از خدمات ستار داداشی تجلیل شد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=961

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند