پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۵ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 14:53

ترکیب جدید هیات رئیسه شورای شهر تبریز مشخص شد

01:18300

صد و نود و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز، امروز با انتخابات هیات رئیسه در محل عمارت تاریخی شهرداری تبریز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از فارس، در ابتدای این جلسه انتخابات هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تبریز برای سال چهارم برگزار شد.

شهرام دبیری، تنها کاندیدای ریاست شورای شهر تبریز شد و با کسب هشت رای به عنوان رئیس سال چهارم پنجمین دوره شورای شهر تبریز انتخاب شد.

در ادامه علی آجودان‌زاده برای نایب رئیسی شورای اسلامی شهر تبریز کاندید شده و با کسب ۹  رای به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز انتخاب شد.

نوبت به کاندیداهای دبیر اول رسید که سعید نیکوخصلت به‌عنوان تنها کاندیدای دبیر اولی اعلام آمادگی کرد و با کسب ۱۱ رای برای سال دوم به عنوان دبیر اول شورای اسلامی شهر تبریز انتخاب شد.

کریم صادق‌زاده نیز تنها نامزد تصدی دبیر دوم (سخنگوی شورا) شد که وی نیز با هشت رای  برای چهارمین سال متوالی به عنوان سخنگوی شورا در ترکیت هیات رئیسه باقی ماند.

انتخابات خزانه‌داری شورا آخرین انتخاب برای عضویت در هیات رئیسه جدید شورا بود که غلامحسین مسعودی‌ریحان و محرم محمدزاده به عنوان کاندیدا اعلام آمادگی کردند که نهایتاً مسعودی ریحان با هفت رای و محرم محمدزاده با  سه رای، مسعودی‌ریحان در این سمت باقی ماند.

منبع
خبرگزاری فارس
لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4703

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند