پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۱۱ / ۰۴ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 16:52

ترک‌های غیور می‌توانند برای تراکتور هزینه کنند

01:193640

سرمربی تیم تراکتور با توجه به حواشی ماه های اخیر تراکتور و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات و مسئله مالکیت این باشگاه، گفت: هیچ اداره، سازمان و نهادی نه می‌تواند برای تراکتور هزینه آنچنانی کند و نه توانش را دارد. شرایط هم این اجازه را نمی‌دهد، ترک‌های غیوری در کشور ما حضور دارند که می‌توانند برای تراکتور هزینه کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، فیروز کریمی با تاکید به اینکه با شعار دردی دوا نمی‌شود، افزود: اگر سازمانی بیرون از استان به دنبال خرید امتیاز باشگاه است، به دلیل عشق و علاقه به تراکتور نیست، اگر حتی صنایع مس بخواهد اقدامی برای خرید امتیاز باشگاه تراکتور بکند، به علت نوع سرمایه‌گذاری این مجموعه به دنبال چنین مسائلی هستند.

وی ادامه داد: اگر هواداران ما فکر می‌کنند صنایع مس می‌خواهد سرمایه‌گذاری 300 میلیاردی در تراکتور انجام بدهد و تیم را هم در تبریز نگه دارد، خیلی سخت در اشتباه هستند.

کریمی افزود: هواداران یا باید از وجود تراکتور چشم پوشی و خداحافظی کنند که این امکان وجود ندارد و مردم ما هم این اجازه را نمی‌دهند و یا پای تیم بمانند و حمایت کنند.

وی اظهار داشت: به عنوان اسپانسر، هیچ نهادی برای تراکتور 300 میلیارد تومان هزینه نمی‌کند، هر کس با هر جایگاهی چنین وعده‌ای می‌دهد، به دنبال عوام فریبی است و چنین موضوعی امکان‌پذیر نیست.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4998

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند