پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۶ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 11:26

تغییرات مدیریتی در آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در دستور کار نیست

کمتر از یک دقیقه570

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، استاندار آذربایجان‌شرقی در جمع مدیران آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: تغییرات مدیریتی در آموزش و پرورش استان در دستور کار نیست.

پورمحمدی با بیان اینکه بنده از عملکرد مدیرکل این نهاد رضایت دارم، گفت: چنانچه نابسامانی‌هایی در این حوزه وجود دارد، حتما نسبت به رفع آن اقدام می‌شود.

وی با یادآوری این‌که طبق قانون اساسی آموزش در مدارس دولتی رایگان است و ما بر اجرای این اصل تاکید داریم، گفت: با مدیران مدارسی که به زور از والدین پول بگیرند برخورد می‌کنیم.

پورمحمدی گفت: مدیرانی که با اجبار از والدین دانش‌آموز شهریه می‌گیرند و می‌گویند اگر پول ندهید کارنامه نمی‌دهیم و یا ثبت‌نام نمی‌کنیم به شدت از قانون اساسی تخطی می‌کنند.

وی افزود: مدیرانی که نمی‌توانند خودیاری و همیاری داشته باشند و با اولیا متمول جهت حمایت ارتباط بگیرند، اصلا مدیر نیستند؛ می‌توان از بین ۵۰۰ دانش‌آموز، ۲۰۰ تن که اولیای متمکن دارند جهت کمک مالی به صورت اختیاری پیدا کرد.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مدیری به اجبار از خانواده‌ای پول بگیرد و والدین را پیش دانش‌آموز شرمنده کند، پسندیده نیست، افزود: پیش از این با این موضوع برخورد کرده‌ایم و اکنون نیز برخورد می‌کنیم.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2969

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند