پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۴ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 07:53

توفارقان مقابل ذوب‌آهن در لیگ بسکتبال به برتری رسید

01:39140

دیدار تیم‌های توفارقان آذرشهر و ذوب‌آهن اصفهان از سری مسابقات هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال کشور با برتری ۹۶ بر ۷۵ تیم میزبان به پایان رسید.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، تیم‌های توفارقان آذرشهر و ذوب‌آهن اصفهان در چارچوب دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال کشور از ساعت 16 امروز (دوشنبه) در سالن شهید پورشریفی تبریز به مصاف هم رفتند.

این بازی در حالی آغاز شد که شاگردان مهران حاتمی در تیم مهمان عملکرد بهتری نسبت به توفارقان آذرشهر داشتند اما این تیم میزبان بود که توانست در ادامه روند بازی را تغییر داده و کوارتر نخست را با برتری 15 بر 14 به پایان برساند. در کوارتر دوم بازی نیز تیم مهمان عملکرد خوبی داشت اما ذوب‌آهن علاوه بر جبران اختلاف یک امتیازی، توانست یک امتیاز نیز از حریف خود پیش بیافتد. کوارتر دوم این دیدار با برتری 19 بر 17 شاگردان حاتمی همراه بود تا نیمه نخست این بازی با برتری 33 بر 32 ذوب‌آهن به پایان برسد.

در کوارتر سوم این بازی تیم ذوب‌آهن شروع خوبی داشت و در برخی از لحظات اختلاف امتیازی دو رقمی شد اما در ادامه تیم میزبان توانست اختلاف امتیازی را جبران کرده و بازی را به تساوی بکشاند. این کوارتر در نهایت با برتری 27 بر 21 توفارقان به پایان رسید.

عملکرد شاگردان سیامک ویسی در کوارتر چهارم بهتر از 3 کوارتر نخست بود و بازی خوب کلوین آمایو موجب شد تا توفارقان در امتیاز 91 بر 66 با 25 امتیاز اختلاف از حریف خود پیش بیافتد. در ادامه این کوارتر، بازی متعادل‌تر شده و با برتری 37 بر 22 توفارقان همراه بود تا این دیدار در نهایت با نتیجه 96 بر 75 تیم میزبان به پایان برسد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2054

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند