پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 18:13

تکرار رکورد لیورپول کار دشواری است

02:002020

ژوزه مورینیو در مصاحبه با اسکای اسپورتس گفت: سه سال بدون شکست ماندن در بازی های خانگی لیگ برتر تبدیل به یک ماموریت بسیار دشوار شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، لیورپول پس از پیروزی 5-3 بر چلسی در آنفیلد توانست به رکورد سه فصل متوالی بی شکستی در بازی های خانگی دست یابد.

قهرمان این فصل لیگ برتر، در سه سال گذشته هرگز در آنفیلد مغلوب نشده است اما ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام معتقد است تکرار این رکورد کار دشواری برای هر تیمی خواهد بود چون سطح تیم ها به یکدیگر نزدیک تر شده است.

آقای خاص البته با 4 تیم مختلف رکورد 150 بازی خانگی متوالی بدون شکست را در کارنامه دارد.

مورینیو که تیمش امشب آخرین بازی فصل را در ورزشگاه سلهرست پارک برابر پالاس برگزار خواهد کرد، گفت:« معتقدم لیگ برتر انگلیس به مسیری می رود که حفظ رکورد بی شکستی در بازی های خانگی مثل کاری که لیورپول انجام داده، دشوار و دشوارتر می شود چون سطح تیم ها حالا خیلی نزدیک تر از گذشته است. البته قدرتمند بودن در بازی های خانگی و رسیدن به پایان فصل در حالی که امتیازات خانگی زیادی جمع کرده اید، اهمیت فراوانی دارد. نتایج اخیر ما در بازی های خانگی با وجود اینکه هواداران اجازه حضور در ورزشگاه را نداشته اند، خوب بوده و این حائز اهمیت است».

مورینیو ادامه داد:« تصور کنید در دربی برابر آرسنال وقتی در دقایق پایانی گل دوم و برتری را زدیم، هواداران هم حضور داشتند و آنوقت چه صحنه هایی رقم می خورد. این یکدلی را شما قدم به قدم به دست خواهید آورد.

برای بی شکست ماندن در بازی های خانگی وقتی تماشاگر حضور ندارد، باید به وجه تاکتیکی کارتان بهای بیشتری بدهید ولی اگر ورزشگاه پر از تماشاگر باشد، هیجان و شوری که به تیم منتقل می کنند نیز تاثیر زیادی روی شیوه کارتان خواهد گذاشت. قطعا دوست داریم هرچه زودتر شرایط به گونه ای شود که تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه ها را پیدا کنند».

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4477

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند