پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 18:47

ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن تمدید می شود

01:02360

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی بیان این‌که ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن تمدید خواهد شد گفت: زمان تمدید ثبت نام متعاقباً اعلام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، سلطانی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی بیان این‌که ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن تمدید خواهد شد گفت: زمان تمدید ثبت نام، متعاقباً اعلام می‌شود.

سلطانی گفت: هفته گذشته ثبت‌نام از متقاضیان طرح اقدام ملی تولید مسکن در آذربایجان شرقی انجام شده و به دلیل استقبال گسترده مردم در کمتر از یک ساعت، ظرفیت مشخص شده در سایت تکمیل شد.

وی افزود: البته تا ساعت ۱۶ سایت ثبت نام در طرح ملی مسکن در شهر جدید سهند باز بوده و متقاضیان شهر‌های اطراف شامل تبریز، آذرشهر، اسکو، ایلخچی و خسروشاه نیز می‌توانسته‌اند در آن ثبت نام کنند.

سلطانی گفت: در مرحله اول، چهار هزار و ۵۰۹ واحد در قالب طرح اقدام ملی مسکن به استان آذربایجان شرقی اختصاص یافته بود که ۱۱ هزار و ۹۰۰ متقاضی در ۲۶ آذرماه در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان افزود: پس از بررسی صلاحیت و شرایط افراد متقاضی به احتمال زیاد ۲۵ درصد از ثبت نام کنندگان حائز شرایط نباشند و حذف شوند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1826

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند