پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 18:36

حاشیه های تراکتور-پرسپولیس/ طبقه اول ورزشگاه یادگار امام در آستانه پُر شدن

01:311830

طبقه اول ورزشگاه یادگار امام تبریز در آستانه دیدار تراکتورسازی – پرسپولیس در آستانه پُر شدن قرار دارد که قرار است تیم‌های تراکتور و پرسپولیس از ساعت 17:45 امروز (جمعه هشتم شهریور) به مصاف یکدیگر بروند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان از حدود ساعت 12 ظهر هواداران تراکتور در مقابل درهای ورزشگاه یادگار تبریز تجمع کرده و منتظر باز شدن درهای ورزشگاه بودند.

طبق اعلام باشگاه تراکتور،  قرار بود درهای ورزشگاه از ساعت 13 به روی هواداران باز شود که این اتفاق هم افتاد و هواداران وارد استادیوم شدند.

بلیت فروشی این دیدار به صورت الکترونیکی انجام شده و هوادارانی که از سامانه مخصوص باشگاه تراکتور بلیت خریداری کرده‌اند، از طریق گیت‌های مخصوص این باشگاه وارد ورزشگاه می‌شوند.

تعداد نسبتاً زیادی از هواداران که موفق به خرید بلیت الکترونیکی نشده‌اند، در مقابل در ورودی حضور دارند و می‌خواهند وارد ورزشگاه شوند.

با پر شدن طبقه اول ورزشگاه، هواداران در حال آمدن به سمت سکوهای طبقه دوم هستند.

هواداران تراکتور از شهرستان‌های اطراف هم در حال رساندن خود به تبریز هستند. همین موضوع باعث شده که در جاده‌های منتهی به تبریز ترافیک نسبتاً سنگینی به وجود بیاید.

اتوبوس‌های شرکت واحد از نقاط مختلف شهر تماشاگران تراکتور را به ورزشگاه یادگار امام تبریز می‌رساند.

با نزدیک شدن به زمان آغاز بازی ترافیک در راه‌های منتهی به ورزشگاه در حال افزایش است.

در سطح شهر تبریز، خودروهای مختلفی دیده می‌شود که با پرچم تراکتور در حال حرکت به سمت ورزشگاه هستند. برخی از آنها از صبح امروز هم با حضور در برخی معابر شهر، دور هم جمع شده و برای پرسپولیس کری خوانده بودند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1239

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند