پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 21:14

دادستان مراغه به رسانه‌ها در مورد انتشار تبلیغات انتخاباتی هشدار داد

01:29310

دادستان عمومی و انقلاب مراغه به رسانه ها و مطبوعات در خصوص انتشار تبلیغات زودهنگام انتخابات مجلس هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، نادر نجد افزود: با توجه به در پیش بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و براساس مصوبه هیات نظارت بر انتخابات آذربایجان شرقی، با هرگونه تبلیغات زودهنگام رسانه ای برخورد قانونی خواهد شد.

وی ادامه داد: براین اساس، با هماهنگی و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، تذکرات لازم به رسانه ها، سایت ها، کانال های خبری و نشریات داده شده است.

نجد اضافه کرد: رسانه ها براساس قانون از درج هرگونه تبلیغات علیه یا له نامزدهای انتخاباتی در قالب مصاحبه یا درج تصاویر آنان تا زمان آغاز رسمی تبلیغات انتخاباتی خودداری کنند.

دادستان مراغه اظهار داشت: در این راستا، دادستانی با تخلفات مطبوعات، رسانه ها و فعالان فضای مجازی در زمینه تبلیغات زودهنگام انتخاباتی براساس قانون برخورد خواهد کرد.

وی افزود: برای این منظور و نیز نظارت بر فعالیت های رسانه ها، نظارت مستمری با همکاری دادستانی، پلیس فتا و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می شود.

نجد ادامه داد: همچنین با همکاری پلیس امنیت و اطلاعات و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه، نشست مشترک و آگاه سازی در زمینه رعایت قوانین با حضور مدیران رسانه های شهرستانی انجام خواهد شد.

نجد خاطرنشان کرد: رصد رسانه ای و فضای مجازی شهرستان هم اکنون توسط ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی و دادستانی در حال انجام است.

حوزه انتخابی مراغه و عجب شیر با حدود ۳۴۰ هزار جمعیت دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2239

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند