پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:21

دستگاه‌های اجرایی مراغه در کنار کارآفرینان و سرمایه‌گذاران هستند

02:131260

معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با تاکید بر حمایت دستگاه‌های اجرایی شهرستان از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران گفت: حمایت از سرمایه‌گذاری و رونق تولید اولویت دستگاه‌هاست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، حمید شکری روز یک‌شنبه در بازدید از نمایشگاه گل نور، مرکز تصویربرداری و ام آر آی، پیست کارتینگ و بررسی مشکلات روستای نرج آباد مراغه اظهار داشت: ماموریت نخست دستگاه‌های اجرایی، حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال، تولید بیشتر و ایجاد زمینه وفاق و همدلی در جامعه است.

وی به نمایشگاه گل نور و تولیدات گل های زینتی این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این کارآفرین با تولید گل های زینتی با استفاده از انرژی برق زمینه اشتغال را برای هشت نفر فراهم کرده که در صورت ارائه تسهیلات می تواند تا سقف ۲۰ نفر اشتغالزایی کند.
وی افزود: در حال حاضر روزانه بیش از ۱۰ گل زینتی از سوی این کارآفرین تولید و روانه بازار می شود که امیدواریم با ارائه تسهیلات شاهد رشد و پیشرفت این کارگاه در شهرستان باشیم.
شکری همچنین در بازدید از مرکز تصویربرداری پزشکی مراغه اظهار داشت: مرکز تصویربرداری پزشکی مراغه در سال ۹۰ به بهره برداری رسیده و علاوه بر اهالی شهرستان به دیگر شهرستان های همجوار نیز خدمات ارایه می کند.
وی گفت: ارزیابی تجهیزات و نحوه ارائه خدمات در این مجموعه مثبت بوده و امیدواریم با تهیه ام. آر. آی جدید ۱.۵ تسلا شاهد تجهیز این محل باشیم.
حمید شکری افزود: بخش عمده هزینه های این مجموعه از سوی سرمایه گذار تامین شده و با هماهنگی های انجام شده سرمایه گذار مجموعه برای دریافت تسهیلات در راستای تجهیز معرفی شده است.
فرماندار مراغه در بازدید از مشکلات روستای نرج آباد مراغه نیز گفت: لایروبی رودخانه صوفی چای و رفع مشکلات مربوط به محدوده این روستا در برنامه های بخش مرکزی است و قسمت بیشتر مشکلات با پیگیری از دستگاه های مربوطه رفع و مابقی بزودی حل خواهد شد.
شکری با اشاره به حل مشکل آب شرب این روستا گفت: خوشبختانه مشکل آب شرب سه روستای سرج، قلعه خالصه و نرج آباد حل شده و در حال حاضر از کیفیت بهتری برخوردار است.
وی همچنین در بازدید از پیست کارتینگ افزود: این مجموعه بزرگترین پیست کارتینگ شمالغرب کشور است و مشکل گاز و تلفن آن رفع شد.

فرماندار مراغه گفت: این مجموعه ظرفیت خوبی برای منطقه است که زمینه اشتغالزایی ۱۴ نفر را فراهم کرده است.
پیست کارتینگ در زمینی به مساحت ۵ هزار و ۲۰۰ متر مربع با پنج دستگاه ماشین کارتینگ در هفته دولت امسال توسط بخش خصوصی با نزدیک به ۳ میلیارد تومان هزینه کرد راه اندازی شده است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1908

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند