پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 18:20

دوران دفاع مقدس درخشان ترین دوران انقلاب است

01:253270

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران در آستانه هفته دفاع مقدس، با بیان اینکه دوران دفاع مقدس درخشان ترین دوران انقلاب است، اظهارداشت: اگر بتوانیم این دوران را به خوبی تبیین و نهادینه کنیم بسیاری از مشکلات جامعه حل می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، اصغر عباسقلی زاده افزود: درخشان بودن این دوره برای آن است که به فرموده امام راحل توانستیم در جنگ روی پای خود بایستیم در حالی که هر روز شاهد تحریم ها، توطئه ها و زورگویی نه یک کشور که بنا به گفته ها بیش از 44 کشور بودیم.

وی اظهار داشت: شرق و غرب حامی صدام بود ولی مردم ایران با اتکا به خداوند، تاسی از سیره اهل بیت(ع) و ولایت مداری خود توانست در برابر دنیا یم تنه و تنها بابستد و پیروز شود.

عباسقلی زاده با تشریح برنامه های و روز شمار هفته دفاع مقدس، شعار «ما پیروزیم» را شعار محوری امسال هفته دفاع مقدس عنوان و بیان کرد: 39 برنامه محوری در استان همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می شود که مهم ترین آن برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در پارک موزه دفاع مقدس است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان از اجرای رزمایش عملیاتی همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: این رزمایش اجرای گوشه ای از عملیات بیت المقدس است که از 31 شهریور هر شب بعد از نماز مغرب و عشا در محوطه پارک موزه دفاع مقدس اجرا می شود.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1579

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند