پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۱۰ / ۰۴ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 03:03

راه ۱۲۰ روستای هشترود بازگشایی شد

01:361970

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هشترود از بازگشایی راه ۱۲۰ روستای این شهرستان که بر اثر بارش برف و کولاک بسته شده بود، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، ابوالحسنی افزود: وجود کولاک طی یک هفته، کار بازگشایی  راه های روستایی را با مشکل مواجه کرده بود تا جایی که برخی راه‌ها در محور «سهندآباد» و «درین‌سو» پس از ۱۰ بار بازگشایی شدند.

وی ادامه داد: ۶ گروه از راهداران به صورت مداوم و با ۲۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه‌سنگین کار بازگشایی را انجام می‌دهند و اکنون نیز در حال آماده‌باش کامل هستند.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هشترود اعلام داشت: در بارش‌های اخیر با تلاش راهداری خوشبختانه هیچ یک از راه‌های اصلی هشترود و آزادراه پیامبر اعظم (ص) در محدود این شهرستان بسته نشدند.

وی با تاکید به رانندگان در خصوص همراه داشتن زنجیر چرخ، هشدار داد: شرایط برخی محور‌ها و گردنه‌ها در این شهرستان به گونه‌ای است که هر لحظه امکان دارد تا تردد در آن‌ها تنها با استفاده از زنجیر چرخ امکان‌پذیر باشد.

ابوالحسنی از شهروندان خواست تا از سفر‌های غیرضروری خودداری کرده و در صورت اجبار به این کار حتما از سالم بودن لاستیک، وسایل گرمایشی و برف پاکن‌های خودرو خود اطمینان حاصل کرده و سوخت کافی نیز همراه داشته باشند.

به گفته وی، رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های هشترود را دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این شهرستان و کشور با سامانه ۱۴۱ و شماره تلفن‌های ۰۴۱۵۲۶۲۲۲۸۸ و ۰۴۱۵۲۶۲۲۱۲۹ و ۰۴۱۵۲۶۲۶۰۵۵ از وضعیت راه‌های این شهرستان اطلاع حاصل کنند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=5271

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند