پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۳ / ۰۹ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 19:41

روزهای خوش نکونام و شجاعی در انتظار سردار و طارمی

01:12610

درخشش ماه های اخیر سردار آزمون و مهدی طارمی در اروپا موجب شده تا تیم اسپانیایی والنسیا نیز به گفته یکی از منابع نزدیک به این باشگاه و به احتمال زیاد به جمع مشتریان این دو مهاجم آینده دار ایرانی اضافه شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، این منبع مدعی شد باشگاه والنسیا در حال تحقیق در مورد مسائلی همچون بازاریابی و حق پخش شبکه بین اسپورت است و در واقع آنها قصد داشتند از احتمال درآمدزایی از بین هواداران ایرانی در صورت خرید این دو بازیکن برای فصل بعد اطلاعاتی کسب کنند.

این منبع آگاه، همچنین اضافه کرد: باشگاه اسپانیایی قصد دارد تمام جنبه های خرید بازیکنان ایرانی را بررسی کرده و دریابد چقدر در صورت انجام این کار، خرید بازیکنان ایرانی در سطح بازاریابی برای آنها چقدر جذاب خواهد بود.

این نخستین باری نیست که شایعاتی در مورد احتمال حضور سردار یا طارمی در تیم های مطرح منتشر شده است، پیش از این نیز از تمایل باشگاه های همچون ناپولی ایتالیا و آرسنال انگلیس برای جذب آزمون و باشگاه های اسپورتینگ و پورتو پرتقال و بوردوی فرانسه برای جذب طارمی شنیده بودیم.

تابستان پیش رو مشخص خواهد کرد، مهاجمان ایرانی مقصدشان کدام تیم ها خواهد بود و آیا آن ها نیز همچون جواد نکونام و مسعود شجاعی لالیگایی می شوند یا نه؟

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3686

950 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند