پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۸ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 19:34

رونالدو قهرمانی یونتوس را تقدیم هواداران این تیم کرد

01:18400

کریستیانو رونالدو ستاره بزرگ یوونتوس قهرمانی این تیم در سری آ را به هوادارانی که در حال مبارزه با ویروس کرونا هستند تقدیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، پس از پیروزی 2-0 یوونتوس مقابل سامپدوریا در بازی دیشب دو تیم که یکی از گلهای آن توسط کریستیانو رونالدو به ثمر رسید، ستاره بزرگ پرتغالی نهمین قهرمانی پیاپی یووه در سری آ را به هواداران این تیم که در حال مبارزه با ویروس کرونا هستند تقدیم کرد.

در شبی که رونالدو گل اول تیمش را به ثمر رساند و یک پنالتی هم از دست داد بیانکونری موفق شدند با پیروزی 2-0 مقابل سامپدوریا، دو بازی مانده به پایان فصل قهرمانی اش را قطعی کند.

رونالدو که تعداد گلهای خود در این فصل را به 35 رساند قهرمانی یوونتوس را به هواداران این تیم تقدیم کرد و در اینستاگرام خود نوشت: «انجام شد. قهرمانان ایتالیا! از دومین قهرمانی پیاپی با یوونتوس خوشحالم. ما به ساختن تاریخ این باشگاه بزرگ و خارق‌العاده ادامه می دهیم».

ستاره پرتغالی در ادامه پست اینستاگرامی خود نوشت: « این قهرمانی به همه هواداران یووه تقدیم می‌شود، به خصوص به کسانی که از اپیدمی ضربه دیده یا در حال نبرد با آن هستند. اپیدمی‌ای که همه ما را غافلگیر کرده و در حال زیر و رو کردن دنیا است».

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4503

987 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند