پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 15:00

رکورد جدید رونالدوکه برای مسی غیرممکن است

01:03240

با وجود رقابت شانه به شانه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در طول یک دهه گذشته برای ثبت رکورد و شکستن رکوردهای یکدیگر، رونالدو رکورد جدید به نام خود ثبت کرد که شکستنش برای مسی غیرممکن است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان،  رقابت شانه به شانه رونالدو و مسی برای ثبت رکوردهای پیاپی و تلاش آنها برای شکستن رکوردهای یکدیگر همیشه به این دو ابرستاره برای بهتر شدن و بیشتر تلاش کردن انگیزه داده ولی روز دوشنبه در ایتالیا اتفاقی افتاد و رکوردی توسط رونالدو به ثبت رسید که شکستن آن این بار برای لئو مسی واقعا غیرممکن خواهد بود.

رونالدو در جریان بازی تیمش یوونتوس مقابل لاتزیو موفق به دو بار گلزنی شد تا آمار گلهایش در سری آ به عدد 50 برسد. به این ترتیب رونالدو به نخستین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شد که در سه لیگ از پنج لیگ بزرگ اروپایی به رکورد 50 گل رسیده است.

با توجه به اینکه مسی برای رسیدن به این رکورد رونالدو باید تا پیش از بازنشستگی در دو لیگ بزرگ اروپایی دیگر به جز لالیگا بازی کرده و در هر کدام 50 گل به ثمر برساند رسیدن او به این رکورد عملا غیرممکن است.

رونالدو در فصل جاری در تلاش برای بدست آوردن عنوان آقای گلی رقابتهای سری آ تا اینجا در 30 مسابقه برای یوونتوس 30 گل به ثمر رسانده که همراه ایموبیله از لاتزیو به طور مشترک در صدر جدول گلزنان سری آ قرار دارد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4374

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند