پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 18:25

زمان‌بندی مراجعه و زمان مصاحبه استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام شد

06:361700

طی اطلاعیه شماره ۳ از سوی ستاد مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت استخدام پیمانی زمان بندی بررسی مدارک و مستندات راه یافتگان به مرحله چند برابر ظرفیت استخدامی (ماده ۲۸) سال ۱۳۹۸ سهمیه استان آذربایجان شرقی اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، کار ارزیابی مدارک و مستندات، معاینه پزشکی و اعلام زمان مصاحبه معرفی شدگان به مرحله چند برابر ظرفیت استخدامی آزمون استخدام پیمانی سال 1398 سهمیه استان آذربایجان شرقی از روز دوشنبه مورخ 98/10/23 آغاز می‌شود.

بر اساس این اطلاعیه، با توجه به اعلام اولیه نتایج هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 1398 که در مورخ 98/10/13 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده بود، بدین وسیله برنامه زمان بندی مراجعه معرفی شدگان برای ارزیابی مدارک و مستندات و طی مراحل بعدی، به شرح زیر اعلام و توجه معرفی شدگان به این مرحله را به موارد ذیل معطوف می‌دارد.

پذیرفته شدگان می‌بایست بر اساس برنامه زمانی اعلام شده مذکور با در دست داشتن مدارک ذیل در محل ارزیابی و بررسی مدارک و مستندات به نشانی‌های ذیل حضور یابند:

خانم‌ها: دانشگاه فرهنگیان – پردیس فاطمه الزهرا (س) به نشانی تبریز- خیابان قطران جنوبی- جنب سالن ورزشی امام خمینی (ره) – آدرس وب سایت پردیس فاطمه الزهرا (س)، http://tfu.cfu.ac.ir، شماره تلفن تماس: 34438116

آقایان: دانشگاه فرهنگیان- پردیس علامه امینی – آخر خیابان طالقانی- آدرس وب سایت http://taap.cfu.ac.ir، شماره تلفن تماس: 35424692

یادآوری مهم: مدارک لازم در دو مرحله از داوطلبان دریافت می‌گردد. مرحله اول همکاران ارزیابی کننده مدارک و مستندات و مرحله دوم همکاران هسته گزینش.

داوطلب بایستی مدارک هر دو مرحله را از قبل به طور جداگانه تهیه نموده تا فرآیند بررسی مدارک و مستندات با خلل مواجه نگردد.

مدارک مرحله اول به شرح ذیل می‌باشند که باید به ترتیب ذکرشده از ردیف اول تا ردیف یازدهم در یک پوشه روغنی به رنگ زرد قرارگیرد:

1- کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش.

2- شش قطعه عکس تمام رخ 3*4 تهیه شده در سال جاری.

3- اصل و 2 سری تصویر تمام صفحات شناسنامه.

4- اصل و 2 سری تصویر پشت و روی کارت ملی.

5- اصل و 2 سری تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت (برادران).

6- اصل و 2 برگ تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل- محل انتخابی

یادآوری: داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده‌اند اصل و دو برگ تصویر مدرک تحصیلی لیسانس خود را نیز بایستی ارائه نمایند.

7- اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه‌های اجرایی مندرج در آگهی استخدامی برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، اعلام نموده‌اند دارای سابقه خدمت تمام وقت دولتی می‌باشند.

8- اصل و تصویر معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا ناحیه مقاومت سپاه پاسداران در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه ایثارگری درج شده است. در مورد متقاضیان استفاده سهمیه 5% رزمندگان گواهی‌های صادره از معاونت نیروی انسانی هر یک از رده‌های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان خود، معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی و معاونت توسعه و منابع انسانی جهاد کشاورزی در مورد جهادگران مورد قبول می‌باشد و تأییدیه سایر مراجع و سایر مدارک مورد تأیید نمی‌باشد.

تذکر: به استناد دادنامه شماره 2397 مورخ 98/08/14 هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در خصوص ابطال دادنامه شماره 377598 مورخ 1397/07/20 رئیس امور مدیریت و مشاغل و نظام‌های پرداخت سازمان اداری و استخدامی کشور موضوع «احتساب سه چهارم مدت خدمت وظیفه به عنوان خدمت داوطلبانه صرفاً در سطح نیروهای مسلح قابلیت اجرا دارد و قابل تسری به سایر دستگاه‌های اجرایی نیست» لذا صرفاً گواهی رزمندگی فرزندان رزمندگانی قابل قبول می‌باشد که عضو نیروهای مسلح کشور می‌باشند و در مورد سایر داوطلبان موضوعیت ندارد،

9- اصل و تصویر معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است.

10- معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی. (موضوع بخشنامه شماره 710/34 مورخ 1392/07/29 وزارت آموزش و پرورش)

11- مدارک مربوط به حافظان قرآن کریم (دارندگان حفظ قرآن در درجات یک، دو و سه و صادره با امضای وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی)

12- تألیف، ترجمه و تحقیق مرتبط با رشته شغلی و نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی و مدارک مربوط به مهارت‌های فناوری اطلاعات. (این مدارک به هنگام مصاحبه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.)

مدارک مرحله دوم (مدارک مربوط به گزینش) که بایستی از قبل آماده شده و داخل یک پوشه روغنی قرار داده شده باشد، پس از اتمام فرآیند ارزیابی مدارک و مستندات، به شرح ذیل به نماینده هسته گزینش مستقر در اتاق ارزیابی مدارک و مستندات تحویل می‌گردد:

دو برگ فرم گزینش مندرج در پیوست این اطلاعیه – تصویر تمام صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، تصویر مدرک تحصیلی، تصویر پایان خدمت یا معافیت دائم، تصویر گواهی ایثارگری یا بسیج (در صورت داشتن)، یک قطعه عکس پشت نویسی شده داخل پاکت، تصویر کلیه‌ی مدارک مربوط به کسب رتبه در زمینه‌های مختلف علمی، مذهبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، قرآنی و … (سطح شهرستان، استان، کشور و بین الملل)، تصاویر تقدیرنامه‌های دریافتی از نهادها، گواهی فعالیت در نهادهای انقلابی و بسیج و مدارک مربوط به سایر فعالیتهای اجتماعی

*- فرم‌های گزینش به صورت پشت و رو چاپ و دو قطعه عکس از شش قطعه عکس مندرج در بند 2 مدارک مرحله اول به فرم‌های مذکور الصاق شده و به صورت دقیق و با خط خوانا تکمیل گردند.

تذکرات مهم:

1- در صورتی که پذیرفته شده واجد همه شرایط مندرج در آگهی استخدامی (سن، مدرک و رشته تحصیلی، سهمیه‌های مندرج در کارنامه از قبیل ایثارگری 25% و رزمندگان 5%) باشد، در همان روز و همان مرکز، جهت طی مرحله معاینه پزشکی معرفی خواهد شد. در غیر این صورت و نداشتن شرایط مندرج در آگهی از چرخه رقابت حذف خواهد شد.

تبصره: معرفی شدگان سهمیه 3% بهزیستی چنانچه واجد شرایط مندرج در آگهی استخدامی باشند، پس از تأیید مدارک و مستندات، به شورای پزشکی درمانگاه فرهنگیان استان براساس برنامه زمانی اعلامی معرفی خواهند شد.

2- پس از اتمام بررسی مدارک و مستندات، چنانچه داوطلب به تشخیص کارگروه بررسی مدارک و مستندات، واجد کلیه شرایط مندرج در آگهی استخدامی منتشره در سایت سازمان سنجش قرارگرفت، به مرحله معاینه پزشکی معرفی می‌گردد و در صورت تأیید سلامت جسمی  و روحی از سوی پزشک معتمد آموزش و پرورش، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می‌گردد.

3- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صدور حکم استخدامی، حکم صادره لغو و بلااثر می‌شود.

تذکر خیلی مهم: داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارائه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه) حضور یابند، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی‌باشد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2272

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند