پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۹ / ۰۷ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 22:01

زنان در رشد و بالندگی کشور نقش چشمگیر دارند

02:003550

فرماندار تبریز در همایش نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ۸ سال دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بابیان اینکه در طول ۴۱ سال، عزت و اقتدار ایران اسلامی رادر پی داشته است و علی رغم فشار‌های اقتصادی و تحریم‌های استکبار جهانی،گفت: بیش از پیش شاهد رشد و بالندگی در همه عرصه‌ها بوده ایم که در این بین نقش زنان چشمگیر بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، مهدوی افزود: برکات بیشمار انقلاب اسلامی در طول ۴۱ سال، عزت و اقتدار ایران اسلامی رادر پی داشته است و علی رغم فشار‌های اقتصادی و تحریم‌های استکبار جهانی بیش از پیش شاهد رشد و بالندگی در همه عرصه‌ها بوده ایم که در این بین نقش زنان چشمگیر بوده است.

وی با اشاره به حضور زنان در عرصه‌های مختلف مدیریتی و پست‌های اجرایی کشور گفت: این یکی از برکات جمهوری اسلامی است که در سایه امنیت و استقلال کشور حاصل شده است.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی امروز نیز در این همایش گفت: در هر زمان و مکان که همبستگی و همدلی داشته ایم شاهد موفقیت بوده ایم و این همبستگی مختص مردان نیست بلکه زنان نیز پا به پای مردان در همه عرصه‌های سیاسی ،اجتماعی ،اقتصادی و فرهنگی حضور داشته اند.

خانم صادق زاده با تبریک ایام ا… دهه فجر، از بانوان استان خواست با حضور دشمن شکن و گسترده خود در پای صندوق‌های رای بار دیگر شکوه ، عظمت و عزت ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشند.

رئیس دانشگاه پیام نور تبریز هم مهمترین مساله پیش روی این برهه از زمان را مسائل فرهنگی دانست و اظهار داشت: نقش زن در تحکیم بنیان خانواده بسیار مهم و تاثیرگذار است و تحکیم خانواده نیز مهمترین عامل حفظ ارزش‌های جامعه است.

معصومی بیان کرد: با حضور فعال زنان در عرصه‌های مختلف فرهنگی ، سیاسی ،اجتماعی و مدیریت و برنامه ریزی صحیح می‌توانیم این مشکل را نیز حل کنیم.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2680

1102 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند