پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:01

زنوزی: حامی مخالفان برگزاری بازی های لیگ برتر هستیم

02:003660

مالک باشگاه تراکتور در گفت‌وگوی تلفنی با  رادیو ایران، اعلام داشت: ما حامی مربیان و بازیکنانی هستیم که با امضای طوماری، مخالفتشان با برگزاری بازی‌ها را اعلام کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، محمدرضا زنوزی مطلق افزود: اعضای هفت باشگاه تا روز گذشته این طومار را امضاء کرده بودند که تعداد باشگاه‌های امضاء کننده لحظه به لحظه افزایش می‌یابد.

وی با بیان این‌که دو قشر از برگزاری بازی‌ها سود می‌برند، بیان کرد: ما مخالف برگزاری بازی‌ها هستیم؛ چرا که شرایط برگزاری وجود ندارد، وقتی وزیر بهداشت می‌گوید به زور از من امضاء گرفته‌اند، دیگر چه بحثی باقی می‌ماند؟

زنوزی با تأکید بر اینکه برخی از رسانه‌ها عدالت را رعایت نمی‌کنند، اظهار داشت: 15باشگاه مخالف برگزاری لیگ‌برتر هستند و تنها یک باشگاه موافق است؛ پس نوع انعکاس اخبار باید با نسبت 15 به یک باشد؛ البته تعداد زیادی از رسانه‌های ورزشی عدالت را رعایت ‌می‌کنند و تنها تعدادی از آن‌ها نگاه رنگی دارند.

وی با اشاره به صحبت‌های «جواد نکونام» در یکی از برنامه‌های رادیویی، گفت: ما هم قبلاً همان پیشنهاد آقای نکونام مبنی بر برگزاری 39 بازی به صورت متوالی از شهریور ماه را داده‌ایم و از این فرصت چند ماهه برای ایجاد زیرساخت‌ها استفاده کنیم.

زنوزی ادامه داد: امروز 60 مورد ابتلای جدید به کرونا در کشور چین ثبت شد که به همین دلیل کل ورزش چین بار دیگر تعطیل شد؛ اما آمار جان باخته‌ها در کشورمان طی دیروز و امروز سه برابر شده که نشانگر سیر صعودی کرونا در ایران است. بر اساس شنیده‌ها، این ویروس به تازگی حتی علایم هم نداشته و فرد مبتلا را طی 24 الی 48 ساعت از پای در می‌آورد. ما اکنون نمی‌دانیم که یکی از اعضای کادر ماشین‌سازی به دلیل کرونا فوت کرده یا دلیل دیگری داشته است؟ جوابگوی این مسائل چه‌کسی است؟

وی در خصوص صحبت با مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، توضیح داد: آقای «سهیل مهدی» یک بار با بنده تماس گرفت و تلفنی صحبت کردیم که ایشان همچنان حرف خودشان را می‌زد، به من اعلام کرد که «با یک اسپانسر قرارداد داریم و از طرفی به «ویلموتس» هم بدهکار هستیم» که من هم گفتم آقای سهیل مهدی، 95 درصد این پول متعلق به باشگاه بوده و تنها پنج درصد آن سهم فدراسیون فوتبال است. دنبال این هستند که از اسپانسر پول بگیرند و هزینه آن هم بر دوش باشگاه‌هاست.

منبع
رادیو ایران
لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3053

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند