پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 18:22

سند مالکیت برای ۳۰۲ میلیون متر مربع از مراتع سهند شهر مراغه صادر شد

01:172830

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: اخیرا برای ۳۰۲ میلیون و ۴۹۰ هزار و ۵۰۶ متر مربع از مراتع سهند شهر مراغه سند مالکیت به نام دولت صادر شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، موسی خلیل اللهی، با اشاره تاکیدات رئیس قوه قضاییه در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی مبنی بر لزوم تثبیت مالکیت دولت نسبت به اراضی تحت اختیار اظهار داشت: اخیرا برای 302 میلیون و 490 هزار و 506 متر مربع از مراتع سهند شهر مراغه سند مالکیت به نام دولت به نمایندگی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی صادر شد.

وی با اشاره به اقدامات ثمر‌بخش شورای حفظ حقوق بیت‌المال در صیانت و حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی بر ضرورت تثبیت مالکیت دولت نسبت به اراضی تحت اختیار تأکید کرد و گفت: تلاش برای ثبت مالکیت دولت نسبت به سایر اراضی ملی ادامه دارد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های مدیران و کارکنان ثبت اسناد و املاک استان در پایان تصریح کرد: یکی از مهم ترین علل و عوامل تصرفات اراضی ملی و منابع طبیعی از سوی افراد سودجو و فرصت طلب، سند دار نبودن اراضی است.

وی در پایان گفت: در این راستا اقدامات بسیار ثمر بخشی توسط شورای حفظ حقوق بیت المال دادگستری استان و دستگاه‌های متولی در جهت اجرایی شدن قانون جامع حدنگار و صدور اسناد مالکیت برای اراضی ملی و منابع طبیعی صورت گرفته است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1978

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند