پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۴ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 08:08

شهرداری منطقه پنج تبریز رتبه اول را دربین مناطق و سازمان‌ها کسب کرد

01:19400

بر اساس ارزیابی‌هایی که معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز از عملکرد بودجه عمرانی مناطق و سازمان‌ها تا پایان دیماه انجام داده شهرداری منطقه ۵ رتبه اول را کسب کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان،این مطلب را میر علی اصغر نساج معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز  اعلام کرد و گفت: بودجه عمرانی این‌منطقه در سال جاری هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال است که پروژه‌های اساسی و خدمات محله‌ای متعددی اجرا و تقدیم شهروندان شده است.

وی افزود: با وجود مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور با حمایت‌های بی دریغ شهردار و اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز پروژه‌های عمرانی بدون وقفه اجرا می‌شوند.

نساج در ادامه با بیان اینکه در سال جاری پروژه‌های بزرگی همچون دو رشته مسیرگشایی و تقاطع غیر همسطح حضرت، ولی عصر (عج) افتتاح شده اظهار داشت: تا نیمه اول سال آینده چند طرح عمرانی بزرگ ترافیکی به بهره برداری می‌رسد.

وی همچنین ضمن اشاره به ارزیابی صورت گرفته از تحقق بودجه عمرانی مناطق دهگانه و سازمان‌های شهرداری تا پایان دی ماه امسال در این خصوص گفت: ۸۰/۴۲ درصد بودجه عمرانی شهرداری منطقه ۵ تبریز درسال جاری محقق شده است.

معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز ادامه داد: در ارزیابی انجام شده شهرداری منطقه ۵تبریز رتبه اول تحقق بودجه عمرانی را در بین مناطق و سازمان‌های شهرداری کسب نموده است. مهندس نساج در پایان از تلاش و همت معاونت فنی وعمرانی منطقه قدردانی نمود وابراز امیدواری کرد این موفقیت‌ها تداوم داشته باشد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2592

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند