پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۹ / ۰۷ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 21:32

شهرک ‎های صنعتی بستری مناسب برای ایجاد خوشه‌های صنعتی هستند

کمتر از یک دقیقه2130

امام جمعه تبریز در دیدار با اعضای هیات مدیره و شورای معاونان شرکت شهرک‌های صنعتی، گفت: شهرک‎های صنعتی بستری مناسب برای ایجاد خوشه‌های صنعتی در سیستم اقتصادی کشور هستند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم اظهار داشت: قرارگیری صنایع در کنار یکدیگر در شهرک‌های صنعتی فاصله بین اجزای تولید را کم و زنجیره تولید را با بهترین فرمول شکل می‌دهد.

وی افزود: شهرک‌های صنعتی نقاط جغرافیایی در اقتصاد کشور و محل تمرکز صنایع مختلف هستند که بستری مناسب برای ایجاد خوشه‌های صنعتی در سیستم اقتصادی کشور به حساب می‌آیند.

حجت الاسلام آل هاشم ادامه داد: قرارگیری صنایع در کنار یکدیگر نظارت‌ها را هم بهتر و دقیق‌تر می‌کند و راندمان تولید واحدها را ارتقاء می‌بخشد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی برنامه ریزی صحیح و بررسی همه جانبه برای احداث شهرک‌های صنعتی را از وظایف این شرکت عنوان و بیان کرد: احداث شهرک‌های صنعتی و همین طور ایجاد امکانات زیر بنایی و ارائه خدمات ضروری برای متقاضیان که برای ایجاد واحدهای صنعتی تمایل دارند و همینطور تأسیس شرکت‌های صنعتی به منظور احداث شهرک‌های صنعتی جدید با رعایت سیاست‌های عمومی دولت در رابطه با توسعه صنایع در کشور از اهداف اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1796

1102 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند